Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ennyire rossz az ágyban,hel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire rossz az ágyban,helyre lehet még hozni? Tanítással lehet még jó vele? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
31éves a srác,de annyira tapasztalatlannak tűnt,mintha kb 2-3x szexelt volna. Zavarban is volt,izgult is,félénk,hamar is elment. Annyi,hogy legalább figyelmes volt,hogy legyen 2.kör, de semmi magabiztosság,semmi előjáték,szárazon ujjazott,fájt,hozzámsem ért,aktus közben,mint valami kisfiú. Annyi szexuális kultúrája van,hogy kb be ki éy azt hiszi ez jó! Ilyen marad állandóan vagy ha "tanítja" az ember lehet még jó??
2022. dec. 31. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
ha van hozzá türelmed
2022. dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
De még jó tanárnak is kell lenned hozzá, különben keveset fog tanulni.
2023. jan. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy lehet jobb, sőt a leírtak lapján innen csak felfelé van már. Még egy rövid beszélgetéssel is.
2023. jan. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Menekülj! Nemrég volt egy szintén 31 éves pasival hasonló tapasztalatom. Elvileg volt már nővel, viszont az első alkalommal kb. 5 perc alatt elment, életében nem ujjazott, durva is volt. Zéró szexuális kultúra. A második és harmadik alkalom már jobb volt, viszont hazavágta az egészet a beteges megfelelési kényszerével. Mint kiderült, az egyik exe beszólt neki, hogy pocsék az ágyban, ezért ilyen. Nem tudom, hogy nálatok mi a helyzet, de ez a srác lelkileg beteg volt, amivel én nen tudtam sajnos mit kezdeni.
2023. jan. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Most őszintén, 31 évesen kéne a szexualitása csúcsán lennie.

Minek kéne ebbe időt és energiát fektetni? Ehh...

2023. jan. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Cseréld le.Majd téged is lecserélnek.


De most komolyan...

Mi a francért vagytok együtt?

Neked ennyi egy kapcsolat?Annyit ér hogy elsőre a szádíze szerint alakult az első dugás??

Omg!

2023. jan. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
90%
sztem egy ffi nem 31 évesen van a szexualitása csúcsán... de ettől még nálam menne a levesbe
2023. jan. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyet azonnal kirúgnàm,ez egy önző és nem is FFI...
2023. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!