Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miket csinál az a nő aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket csinál az a nő aki bevállalós az ágyban?

Figyelt kérdés
2023. jan. 1. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedi az anált, a szopatást,kikötőzèst,arcra èlvezést,fenekelést...sőt nem csak engedi,èlvezi is.
2023. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Megnézi veled a gyűrűk ura összes részét.
2023. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

#1 - Szerintem te a vágyaidat írod és nem azt mi számít bevállalósnak.


Velem soha senkinek nem volt anál, sem kikötözés, vagy fenekelés. Arcra élvezés sem sűrűn, de azt próbáltuk.


Már korábbi pasiktól, de különösen a mostanitól viszont olyan visszacsatolásokat kapok, hogy azok alapján bevállalósnak érzem magam.


Napi átlag 1 szex még azzal együtt is megvan, hogy nem élünk együtt és már munka/ünnepek miatt is voltunk külön napokat. Ha nekem megvan, akkor sem marad kielégítetlen. Orálban bármikor benne vagyok ha szeretné. Le is nyelem. Nemritkán nem állunk meg egy menetnél és nincs egy hete, hogy 3x élvezett egy este.

Kipróbálok bármilyen pózt, élvezem is azokat.


Ok, tudom. Én is csak az előző nőkhöz képesz vagyok nekik bevállalós és valóban volt köztük nem egy "fapina", de mégis...

2023. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
3as! Nagyon sok nőnél ez alap amiket leírtál.
2023. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: kiváncsi, és ki is próbálja ami felkelti az érdeklődését. Ez mindenkinél más határvonalat jelent. Van akinél kimerül egy anál, vagy oralba, van akinek olyan tág ez a határvonal,hogy "átlag" ember gyomra forog tőle.
2023. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nő általában könnyen kapható különböző játékokra vagy új dolgokra és neki is sokszor vannak ötletei, hogy mit lehetne kipróbálni vagy ilyesmi. Egyszerűen csak nem zárkózik el a józan ész határain belül a vadabb szexuális dolgoktól sem.
2023. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az hogy bevállalós relatív, lehet pl úgy is értelmezni, hogy első alkalommal ágyba bújik és ott teljesen gátlástalan. De az is bevállalós, aki gumi nélkül teszi mindezt ( vagy szimplán h..ye…).
2023. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lábfétis, t*nrúgás-fétis nincs távol tőle.
2023. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Aki az első alkalmakkor sem húzódozik a dolgoktól. Pl. amikor először szopja a farkam és én kérdés nélkül a szájába élvezek.
2023. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs tabu ,szereti a full mélytorkot.
2023. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!