Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért látom egyre gyakrabban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom egyre gyakrabban nőknél hogy alkohol hatására egyesek konkrétan bárkinek szétteszik a lábukat?

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 11:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Mert egyre inkább ilyen nőket keresel
2023. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Azt hiszed, hogy így van, pedig nem.
2023. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Én nem így tapasztaltam. Valamelyikünk bizonyára rossz közegben mozog. 😅
2023. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Miért kell már megint hazudni? A heterók úgy átlagban rendkívül keveset szexelnek. Megkérdezel egy heteró férfit, hogy hány nővel volt eddig, és ha nagyon jól néz ki, akkor talán mond egy 5 feletti számot. Ez számomra nem arra utal, hogy bárki széttenné bárkinek a lábát.
2023. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Hol van ilyen megyek oda
2023. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Mert proli vagy, prolik az ismerőseid.
2023. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

Van azért ebben valami.

A múltkor elmentünk egy ilyen bulihelyre. A vadidegen nőt megsunáztam, simán ott sóhajtozott nekem a nyilvános helyen, ahogy bugyin keresztül dörzsöltem a csiklóját! Mondom neki, menjünk haza, dugjunk egyet, áá, azt nem lehet, mert reggel jön haza a férje és addigra otthon kell lennie. Miért nem előbb szóltam. Azt se tudom, hogy hívták😃

2023. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4-es, ez marhaság. Semilyen szinten nem nézek ki jól, átlagos inkább, magas se vagyok, 170 centicske. De 20 nőm biztos volt már. Most 40-es vagyok. Ez nem sok. Van ismerős haver, aki úgy cserélgette a nőit, mint más a gatyáját.
2023. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Mert egyesek így tesznek, míg mások nem.
2023. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Vannak ilyen is, de ez szerintem közel sem gyakori jelenség.
2023. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!