Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az a tantrikus szerelem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a tantrikus szerelem szex?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Minimálisan foglalkoztam csak a témával. Az én megértésem szerint talán kicsit ahhoz hasonlít mintha a jógát és a szexet vegyítenéd egymással.


Az egész életmódodat egy frissebb, tudatosabb, harmónikusabb, nyugodtabb irányba viszed el és a szexuális életedet is ilyen stílusban éled.


A szexuális aktus minőségét nagy mértékben befolyásolja az, hogy az elmúlt 1-2 hétben miket ettél, mennyit mozogtál, mennyire kipihent a tested és az elméd. Nem csak a szex miatt, hanem az egész életminőség javítása miatt tudatosan odafigyelsz ezekre a dolgokra, és amikor eljön a szex ott is sok aprógásra figyelsz folyamatosan azért, hogy a szexuális érintkezés minél jobb legyen.


Emellett a tantrikus elméletek szerint a szexuális aktus alatt midenféle energiák szabadulnak fel, amiket sok gyakorlás után irányítani és fokozni lehet. Illetve a tantrikus embereknél ezek az energiák a nem szexszel töltött idő alatt is magasabb szinten vannak.


Ez másfajta szex mint a hagyományos szex. Illetve a tantrikus embernek az életmódja is másfajta mint az átlag embernek.


Szerintem ez életstílus kérdése, hogy kinek mi jön be.


De biztos van átmenet is a kettő között.


Remélem, hogy sikerült jól összefoglalnom a lényeget. Örülnék neki, hogyha egy szakértő hozzászóló pontosítaná az általam írtakat.

2023. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!