Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki küldött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki küldött itt másnak képet a melléről vagy a puncijárol? Ha igen akkor melyikről?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Mindkettőről küldtem már, de ne írj privit nem fogok neked is.
2023. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Biszex lányként kettő ilyen képes lánnyal volt dolgom. Úgy, hogy nem én kértem. Az egyik csak punciról, a másik teljes alakosat fejjel. Természetesen visszakeresve kiderült, hogy mindkettő netes kép.

Azóta az egyik lányról kiderült, hogy tényleg lány (személyes találkozás után). Amolyan megfelelési kényszerből küldte a hamis képet. Amit nem is értek, mert mindenkivel előre közlöm, hogy nem ismerkedni vagyok itt.

Régebben, amikor még én is bátrabb voltam és komolyabban vettem akkor Skype-ra hívtam az adott személyt. Ma már nem nagyon érdekelnek sem képek, sem videók, sem semmi egyéb.

2023. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem küldök ilyen képeket és aki nagyon erőlteti annak egy idő után vissza se írok
2023. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Küldtem, de természetesen netes kép volt, nem saját. Magamról sosem tenném.
2023. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Privátokra reagálva: Sosem küldtem magamról képet és aki annyira erőlteti azt tiltom is mellé. Továbbra sem ismerkedni vagyok itt, ahogy kiállítási darab sem vagyok.

#2

2023. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Ha van itt lany, aki benne lenne, en szivesen cserelek
2023. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Én 19 éves lány vagyok és benne vagyok a képcserében!!!44négy


Pali bá/67

2023. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor küldtem, amikor szexpartnert kerestem, de több rossz tapasztalatom is volt, hogy csak a képekre hajtottak. Azóta senkinek semmit.
2023. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb esetben az ilyenek úgy ahogy vannak netes képek.
2023. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Mivel elég sok csaj csinált/szokott ilyet, ezért bizonyára itt is vannak, de nem hinném, hogy csak úgy ide írnak azért, hogy valami random béna csávó képeket kérjen tőlük. Én is kaptam már néhányaktól.


Én sem kérek csávóktól privátokat, csávó vagyok, heteroszexuális, és nem, nem küldök tovább sem képet, és nem adok meg elérhetőséget sem, hogy kiktől és stb - nem tudom kihagytam-e valamit... ja, és úgy vagyok heteroszexuális, hogy nem, kíváncsiságból sem érdekel ellenkezője, ha valaki azzal ír rám

2023. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!