Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen extrém szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen extrém szexuális vágyai vannak a nőknek?

Figyelt kérdés

Ha nő vagy: Milyen különös dolog izgat téged szex során, amit aztán megéltél a partnereddel?


Ha férfi vagy: Ez eddigi kapcsolataid során milyen extrém vágy megvalósítását kérte tőletek a női partneretek?


Kíváncsiságból kérdezem, hogy milyen vágyai vannak legtöbbször a nőknek és azon belül is mi az, amit mernek is közölni a partnerükkel.


Köszönöm a válaszokat.



2023. jan. 2. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#4es vagyok. Férjem tudja, hogy erre vágyom, de őt nem izgatja, ezért csak vágy marad. Merek róla beszélni, de megélni nem élem meg.
2023. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#8as vagyok

Nekem 1-2 extra hely volt exemmel

Hármas, párcsere sajnos mindig csak majdnem összejött

Egyenruha, bilincs-volt ra példa

Enyhe BDSM is volt pár partnerrel

Én merem közölni a partneremmel, hogy mire vágyom és mit szeretnék kipróbálni, de általában nincsenek benne ezekben. Én most kezdem kiélni ezeket a vágyaimat, csak nehéz hozzá társat talalni.

2023. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt a férjemmel enyhe bdsm (kikötözés, fenekelés), extrém helyek, szerepjáték, jelmezek.

Elmondtam neki a vágyaim, kicsit komolyabb bdsm dolgok, 3-as szex mindkét felállásban, swinger klubba menni (először inkább nézőként), ezek nem tetszettek neki.

A szex amúgyis kevés volt, de most van egy partnerem, akivel a fenti listát meg fogom valósítani.

Ezenkívül van némi bisex hajlamom, így azon a vonalon is van bakancslista.

2023. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!