Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero nők, ti vonzónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők, ti vonzónak találtok más nőket? Ha lenne rá lehetőség, közelednétek hozzájuk?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tudtam, hetero vagyok. De kiderült, hogy valószínűleg nem normális, ahogy más nők iránt érzek :)

Érdekelne, ti hogy álltok ezekhez a kérdésekhez. Pl én simán megcsókolnék egy másik nőt, sőt, izgatna a dolog. Nem úgy, mint egy férfival, az semleges.


2023. jan. 2. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván látom ha valaki szép, csinos, de vonzódni nem fogok hozzájuk. Ha így lenne akkor biszex lennék
2023. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha számodra semlegesek a férfiak, de érdekelnek a nők, akkor miért gondoltad egy percig is, hogy heteró vagy???


Van róla véleményem, hogy szép-e, ronda-e, de nem közelednék hozzájuk, mert nem vonzanak, nem izgatnak.

2023. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig megnézek más nőket, látom ha valaki szép és vonzó. Sőt nekem kifejezetten bakancslistás hogy egyszer egy nővel is legyek szexuálisan, szerintem biztosan egy jó élmény, és nyitott vagyok rá. De ezen túlmenően se párkapcsolatot se szerelmet nem tudok elképzelni nőkkel.
2023. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én elég későn jottem rá hogy van bennem valamennyi hajlam… sőt mivel férfiak terén túl válogatós vagyok, így többre is mennek vele ha lányokkal ismerkednek…

Bár azt már kb 20 évesen tudtam hogyha egy szép lány felajánlaná, akkor hagynám neki hogy orgazmust okozzon pl

De lányok terén is nagyon válogatós vagyok, kb miss world szintű pár lány tetszett eddig csak

2023. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem érdekelnek a nők. Még nem próbáltam, csak csók volt, de az nagyon izgatott.

Nagyon szeretném kipróbálni.

2023. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!