Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! milyen gyakran találkoztok Red Bull vagy Hell energia ital doboz vastagságú pénisszel?

Figyelt kérdés
Ez lenne az átlag?

2023. jan. 2. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Sohasem
2023. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Miért, neked akkora? Ez nem átlagos egyébként, hanem brutális.
2023. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert itt az oldalon az az átlag és nekem sokkal vékonyabb.


Igaz, hogy XL-es óvszer jó rá, de azt mondják mindig itt az átmérőmre hogy nagyon vékony.

2023. jan. 2. 19:14
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Az nem számít, hogy itt mit mondanak. A lényeg, hogy a nők mit mondanak,.akikkel szexeltél. Ők mit mondanak?
2023. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4.


Semmit, nem merem felhozni a méret kérdést, mert bár egy enyhe komplexusom van vele kapcsolatban, de azt szeretném elkerülni hogy azt nagyon komplexusos benyomást keltsek.

2023. jan. 2. 19:23
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem iszok energia italt... Mekkora egy Red Bull? XD
2023. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

#6

Holnap reggel a boltban eslő dolgod lesz megnézni :)

2023. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
56%
Sajnos majd minden nap. :(
2023. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Ne beszélj be magadnak komplexusokat. Légy férfi, ill műönsajnálat helyett nézz utána, mekkora egy átlagos fütykös. Itt az a divat, hogy sajnáltatjuk magunkat valamiért, hatha foglalkozik velünk valaki?

Holnap a cipőméretedről lesz szó, holnapután a hajszínedről? Miért nincs tartásod?

2023. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Persze, és vigyek magammal vonalzót is? XD Rohadtul nem érdekel...


Egy másik kérdésnél pont most írta valaki, hogy öt és fél centi vastag egy ilyen doboz. Szóval marhára nem átlagos. Én 12 férfiból eggyel találkoztam, akinek négy és fél volt (én mértem), mindenki másé 3-4 között.

2023. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!