Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mire szoktatok gondoln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mire szoktatok gondolni, amikor meglátjátok a folyosón a szexi kis kolléganőtöket?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Arra hogy de jó is lenne alaposan összegabalyodni vele .
2023. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire megkúrnám... :)
2023. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Hogy kilakkoznám a lábkörmeit
2023. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kis... a kissel még semmit, cuki és hát inkább nem tenném tönkre. De cégünk Pamela Andersonja, na ő már más tészta... konkrétan azon gondolkodom, ha kettesben lennénk, hogyan tudnám csak azt kideríteni, van-e párja. Van gyereke, de jegygyűrű nincs. Nagyon erősen tartja a szemkontaktust, amitől nem jövök zavarba, csak ugye félre tudnám érteni, ha mással nem ezt csinálná. Pár napja olyan kanos voltam, hogy elképzeltem, egyszer mutatnék neki valamit (néha munkakapcsolatban is vagyunk), mert van nálunk sok tárgyalószoba, ha ott sokat beszélgetünk, akkor a végére akár magántémát is felhoznék, csak ezt nem tudom, hogyan lengessem be.
2023. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mikor fog már egyszer mezítláb t*nrúgni?
2023. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, jogy milyen vele a nexus.


Ha hűvős, akkor arra, hogy nem vagy olyan jó nő, mint amilyennek hiszed magad.


Ha kincstári udvariasság van, akkor tőlem is azt kapja, ritkán egy-egy finom bókkal. Ezt természetesenek tartom pl. egy férjezett nőtöl, nem kattog rajta az agyam.


Ha meg kedvesen viszonyulunk egymáshoz, akkor finoman próbálom még bizalmasabbá tenni egy rövid csevegéssel.

2023. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Keresek róla bikinis képet azt pedig már nem nehéz pucérra szerkeszteni. Így napközben a mosdóban rátudok rántani.
2023. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
most nincs munkahelyem, de visszaidézve azt, amikor volt, különösebben semmit, megjegyeztem magamban hogy "ma is jól néz ki", és kb ennyi
2023. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rojtosra!
2023. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mekkora mázlista lehetek, hogy megvolt🙂
2023. jan. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!