Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg az aki transzival szexel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg az aki transzival szexel?

Figyelt kérdés
Ha valaki kíváncsi és kívánja a transzi csajokat Biszexuális?
2023. jan. 3. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj, ezt nagyon könnyen meg lehet állapítani.

Férfi és lefekszik olyannal, akinek vaginája van -> heteroszexuális

Férfi és lefekszik olyannal, akinek pénisze van -> homoszexuális

Férfi és lefekszik olyannal, akinek vaginája van, és olyannak is, akinek pénisze van -> biszexuális


Az, hogy a partner egyébként milyen neműnek van öltözve az tök mindegy, a lényeg az, hogy mit találsz, ha benézel a szoknya alá, hiszen úgyis meztelenül szexeltek.

2023. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A szexualitásokat alapvetően biológiai nemek alapján határozzák meg, tehát technikailag biszexuális leszel. Nyilván a valós vágyakat nem lehet összefoglalni 3-4 fogalommal, és szerintem teljesen lényegtelen hogy a tudomány kit milyen kategóriába sorol, hiszen sosem lesz dolgod magával a fogalommal. Ha megkérdezi valaki, úgysem azt fogod mondani hogy biszex vagy, hanem hogy vonzanak a transzok meg a pasik / nők
2023. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Lényeg, hogy éli a vágyait. Jól teszi.
2023. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Valahol a heteroszexuális és a biszexuális között.
2023. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha XY kromoszómád van és lefekszel egy XY kromoszómával rendelkező emberrel, akkor homokos vagy. Tökmindegy, hogy milyen ruhában van a másik és tökmindegy, hogy esetleg lecsapták-e a pöcsét és melleket növesztett-e.
2023. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az is kérdés milyen szerepben. Aktív vagy passzív.
2023. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elég ügyes alkalmi travi vagyok, eddig minden partnerem a nőt kereste és látta bennem szex közben is...inkább csak a bizar dolgokat keresték, de szerintam nem voltak melegek..
2023. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem biszexuális
2023. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8 mutatsz képeket privátban?
2023. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!