Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt amit a legjobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt amit a legjobban megbántatok ?

Figyelt kérdés
Volt olyan amit ha lehetne nem úgy csinálnád ha igen akkor mi az
2023. jan. 3. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt hogy egy fiatal lányt nem dugtam meg pedig olyan jó lett volna !Elbasztam !
2023. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem kezdeményeztem a volt kollégámnál, aki nagyon bejött és jóban voltunk.


31/N

2023. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan. Méghozzá az egyéjszakás kalandbani próbálkozás.
2023. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy áthívtam egy pasit, de nem tetszett, nem úgy alakult, ahogy vártam, mégis lefeküdtem vele, mert félek nemet mondani. Így ezt bánom, bárcsak nyíltabban vissza merném utasítani a pasikat. De az sem árt, ha jobban megválogatom, kivel kezdek.
2023. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Több lányról is tudtam vagy kiderült, hogy tetszettem nekik, tényleg sokról. Amíg volt egy hosszabb kapcsolatom, azt gondoltam, jó, hogy nem használtam ki ezeket vagy mentem bele érzelmek nélkül. Harminc felett, egyedül, a szexuális tapasztalatok miatt is sajnálom, plusz lehet, egy-két lánnyal érdemesebb lett volna komolyabban is gondolkodni, látva a mostani életüket. Most pedig itt vagyok egyedül és egyelőre magammal igyekszem jóban lenni, de pocsék érzés a magány.
2023. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 StevenUp ***** válasza:
100%

Volt egy lány aki 17 évesen szült és kb 23 éves korában amikor már évek óta egyedül volt, összefutottunk és akkor úgy érzem hogy a az utólagos célzásokat nem értettem, holott egy jót dughattunk volna.


Illetve volt egy másik nő aki még egyértelműbb jeleket küldött és nem fektettem meg mert akkor még egy nagyon szar kapcsoaltban voltam amit próbáltam javítani (nem sikerült) és ütköznek az elveimmel a megcsalás, így ő is elment...

Ezt a két alkalmat bánom, illetve azt hogy felesleges időt töltöttem egy mérgező kapcsoaltban.

2023. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem mentem bele a többesbe avval pasival akit korábban már lesz*ptam, ő utána meg akart osztani a haverjaival, már bánom, hogy akkor nem mentem bele, mert akkoriban valamennyire még volt lelkiismeretem.. 😅 L
2023. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy belementem egy "barátság extrákkal" felállásba úgy, hogy kezdettől éreztem hogy a pasi többet érez. Akkoriban nem mertem nemet mondani nehogy megbántsam, így viszont amikor végre lezártam, sokkal jobban összetörtem a szívét mint akartam...
2023. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Megbántam, hogy nem feküdtem le a volt kolléganőmmel. Kapcsolatban voltam és még mindig vagyok is egy nővel. Megbántam hogy nem csaltam meg. A kolléganőm volt a tökéletes nő számomra. 50 éves, szexi fenék, gyönyörű szemek és szexmániás. Bárcsak vissza mehetnék az időben


22f

2023. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amikor még csak jártam az ex feleségemmel, szerelmes lett másba. Akkor kellett volna elzavarnom a francba. Ezt bánom.

Előtte a gólyatáborban összejöttem egy másik lánnyal, de annyira gátlásos voltam, hogy nem mertem érte borítani a későbbi nejemmel a kapcsolatot. Utólag úgy látom, hogy lehet hogy előre vitt volna az életben, míg a feleségem elég sokszor visszahúzott.

Később is voltak szikrák mindenféle nővel, de akkor még szerettem a feleségem, jól tettem, hogy nem csaltam meg.

2023. jan. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!