Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiába volt jó mégis bánom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába volt jó mégis bánom, normális?

Figyelt kérdés
Lefeküdt velem többször egy srác, mikor jól tudta hogy én szerelmes vagyok belé, ő pedig nem akar tőlem alkalmi szexen kívül semmi komolyat (mondja hogy barátok vagyunk). A szex minden alkalma nagyon jó volt, közben mondta nekem hogy "ugye tudod hogy szeretlek?". A későbbiekben kibukott hogy szerelmes vagyok belé, és akkor mondta hogy benne is megmozdult valami de nem annyi mint bennem és hogy nem akar járni. Becsapva, kihasználva érzem magam és nagyon fáj a visszautasítás. Mot tudok tenni? Ő azt mondja maradjunk barátok

2023. jan. 3. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Így jár az ,aki könnyen adja magát.
2023. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem adtam könnyen. 3 éve húzódott ez a dolog, most nem tudtam már tovább ellenállni :/
2023. jan. 3. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek után nem maradnék vele barátságba.

A legtöbb ilyen esetben amikor két barát lefekszik és minél többször annál jobban sérül a barátság.

Szerintem lépj tovább és próbáld elfelejteni.

2023. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De annyira nehéz
2023. jan. 3. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ő azt mondja maradjunk barátok"


Persze, hogy ezt mondja, mert így talán néha még megkaphat. Ha tényleg a barátod lett volna akkor nem használja ki így, hogy te többet érzel.


Én a helyedben hagynám-

2023. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány eves vagy?
2023. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne emészd magad, nem gondolom, hogy különesebb hibát követtél volna el. Nyilván azt remélted hogyha elkezdtek szexelni akkor majd akár kapcsolat is lehet bőlele. Nem lett végül, nem a te hibád. Sajnos nem mindig van viszonozva amit érzünk, idővel elmúlik.
2023. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mondja, hogy később is kihasználhasson. Amúgy meg te tudod. Nem nagy ügy, inkább keress mást és mutass be neki. De az biztos, hogy nem foglalkoznék vele többet. Ha látom okés, ha nem nem. Nem tudom, hogy egy ilyen után, hogy nem lehet kiábrándulni egy ilyen majomból...?
2023. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, kérdező!

Alapon nem fekszünk össze olyan emberrel, akivel nincsen tisztázva a dolog a két fél között, ám mint említetted a részéről csak szex.


Ennek tudatában vagy/és célja hiányában - mindegy, de beadtad a derekad, csakmert vonzódsz hozzá. Benned is a hormonok domináltak ezek szerint. A lelki része... nos, neked kellett volna nemet mondani, ha csak részedről vannak érzelmek, kötődés.


Bánod? Persze, hiszen lefeküdtél többször is egy olyannal, aki nem viszonozza az érzéseid, kötődésedet.


Vess véget neki, ha annyira bánod. Ha "fáj hátra hagyni" és vele maradsz azzal jobban fog erősödni benned a megbánás és ki tudja, lehet valakibe beleszeret vagy mással is összefekszik a gyerek, akkor pedig a szíved fog összeroppanni.


Ezt szeretnéd?

Nem hiszem.


Ha a szex kapcsán olyan döntés sorozatokat hoztál meg, amiket bánsz, most tegyél olyat, amit nem fogsz.


Tudni kell nemet mondani!


Ha úgy vesszük ez az eset is egyfajta "bántalmazó kapcsolat".


Arról nem is beszélve, hogy kiderült a srác felé, hogy érzelmileg kötődsz hozzá, de ő feléd nem... de mégis megtartana dugogatni, mint egy kelléket.


Ez sokat elmond a srácról is...


Egy két lábon járó szexbaba vagy neki, drágám.


Szokták mondani: "h_lye, aki hagyja magát."


Ki tudja, lehet még jókat röhög rajtad a hátad mögött haveroknak mesélve hogy megdöngetett.


Sok ilyet hallani, látni, tapasztalni.

Ki tudja, lehet akiket srácokat a hamburgeresnél kellett hallgatnom, lehet te voltál a téma, akiről nevetve sztorizott a harsány kölyök a túlsó asztalnál. Sose lehet tudni. Ez csak egy ilyen "mi van, ha..." szitu.


Gondold át, megéri-e egyoldalú dologban beleragadnod, úgy hogy az önértékelésed, önbizalmad és női tartásodat építed le tetteiddel.


S vond le későbbre a tanulságot ebből a helyzetből. Vannak rendes srácok, férfiak is, akik az értelmes nőt megbecsülik, tisztelik és nem kellékként tartják.


Ki tudja, lehet, amíg ezzel a gyerekkel húzod az idődet, lehet, hogy pl elhalasztott lehetőségeket dobálsz el magadtól.


Sok sikert, légy erős és az életben kell tudni NEM-et mondani, még ha kellemetlen is!

2023. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!