Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lakásos prostituáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lakásos prostituáltak akik állandó jelleggel ezzel foglalkoznak, azok mit csinálnak olyankor amikor hosszabb időre eltűnnek?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik sok sok sok éve hírdetnek, arccal és amúgy szünet után is mindig visszatérnek, akik állandó arcok RL-en… Náluk is előfordul hogy fél, egy, esetleg akar kettő évre eltűnnek. Aztán mégis mindig visszatérnek.


Mi lehet az oka annak a szünetnek?


Esetleg betegek lesznek és ennyi idő alatt gyógyulnak csak meg? Miből élnek ilyenkor? A megtakarításaikból?


Vagy kimennek külföldre dolgozni? Ha ez megéri nekik, mert ott jobban lehet ezzel keresni, akkor minek jönnek vissza?


Vagy ilyenkor kiégnek és elmennek kis időre valami gyárba dolgozni? :D

Aztán amikor abban is kiégtek, akkor mennek vissza prostinak?



2023. jan. 4. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Miért mennének gyárba dolgozni?!?!?


2 nap alatt megkeresik azt a pénzt amit ott 1 hónap alatt.


Amúgy meg kikapcsolódnak, elköltik a sok pénzt amit kerestek...

nyaralnak, külföldre utaznak stb.

2023. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Ennek sok oka lehet, én olyat ismertem, aki külföldre ment ki bordélyházba. A zseton jobb volt, de a körülmények nem, van, hogy futószallagon jöttek hozzá és nem mondhatott nemet senkire/semmire.

Azért jött haza, mert inkább a kevesebb zsé, kevesebb melót választotta, mint azt az embertelenséget, ami ott ment.

2023. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Vesznek ki szabit, leltároznak, táppénz stb.
2023. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kimegy külföldre, költi a pénzt, amit keresett, ha lefogy a mani, újra hírdet. Belevág valami hagyományosabb bizniszbe, solárium, műkörmös, ilyesmi, aztán ha becsődöl, hirdet újra. Lesz egy "komoly" kapcsija, addig leáll a szakmával, ha vége a románcnak, újrakezdi a melót. Ahány csaj, annyi sztori. Akit én tudok k.rvát,az csak akkor melózik, ha nincs pénze, egy hétig fent van, keres egy valag pénzt, aztán 2 hónapra eltűnik, ha elfogy, megint hírdet pár napig, majd megin inaktív lesz.

Van a lábuk közt egy biztos pont, amihez bármikor fordulhatnak, akár évtizedeken át termeli, f0ssa a pénzt. Ha szorul a hurok, hozzá fordulnak.

2023. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem jól el lehet éldegélni egy darabig a megszerzett pénzből, ha elég sokat vállal. De ez annyira tág dolog, hogy sokféle verzió lehet. Leginkább gyakori szerintem, hogy pihennek aztán visszatérnek. Kerülik az igazi munkát mint a sarat, amíg lehet. Aztán később 35-40 évesen sokuk leáll az egésszel, talál valami hülyét aki eltartja, vagy már elvállal valami köznapibb munkát, mert nem bírja k*rválkodást, kiég... pl ápolónő lesz stb. Rengeteg ilyen nőből lesz később ápolónő, aztán cidázza tovább az orvost. :)
2023. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Érdekes.


Azért azok a nők akikre én gondolok, Ők már az a kategória akik odafigyelnek arra például hogy legyen egy konkrét munkaidejük amikor hírdetnek és ahhoz tarják magukat… Tehát nem teljesen spontán csinálják a dolgokat és valamennyire ügyelnek arra, hogy ne égjenek ki olyan könnyen.

Tehát mondjuk nem 0-24-ben várják a hívásokat és bármikor felébrednek a kuncsaft miatt, hanem kitűzték egy 8 órás időintervallumot amikor méltónak és soron kívül nem fogadnak vendégeket.


Amúgy én is láttam már párat aki szembe jött velem az interneten, aki pillás lett, vagy körmös, ilyesmi… De Ők is vissza szoktak térni.


De most is volt 2 nő, akinek most lekerült a hirdetése és Ők pl. 10-12+ éve csináljak, 18 éves koruk óta és most vannak 30 körül és nem hiszem, hogy valaha csináltak mást… Mert szinte állandóan hirdettek, arccal.


Csak elgondolkodtam rajta, hogy vajon mit csinálhatnak most… Nehéz elképzelni, hogy vmi polgári melójuk lesz ezek után.


Én amúgy olyat hallottam, hogy sok prosti volt ápoló és abból lett prosti, de nem fordítva… Azért az ápolás az nehezebb munka, piszkosabb is és kevesebbet is lehet vele keresni.

2023. jan. 4. 14:30
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Nézd ezért írtam, hogy sokféle verzió lehet. Idősebb korban azért ritkább, hogy valaki főállású prosti legyen. Sokuk kénytelen később polgári melót vállalni, ha nem alakul úgy hogy eltartják. Mert azért lássuk be, nem minden exprosti tud leakasztani a fáról gazdag hapekot.
2023. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De miért, 30-40 év körül már érzékelhetően kevesebb rájuk az igény, nem tudnak akkora bevételt generálni?
2023. jan. 4. 16:46
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Így van :D


Én is inkább a 18-25 éves korosztályt preferálom...

30+ még elmegy de 40 körülivel vagy felette inkább nem, akkor inkább kiverem :D


Amúgy meg elég bénák ha 10 év alatt nem keresték sz*rrá magukat.

A fiatal csinos lányoknál egymásnak adják a kilincset a pasik és nem éppen olcsók.

Ha csak 1 nap van 10 cumi az már egy laza 100e ft

ha keményen nyomja akkor egy hét alatt 500e-1milla között össze szed.

2023. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Láttam olyat, aki eltünt hónapokra, majd mellplasztikával "visszatért"...
2023. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!