Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy alakult az első alkalmi/e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakult az első alkalmi/egyéjszakás szex?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi igazából, hogy amikor először találkoztatok, ha még személyesen nem ismertétek egymást. Megbeszéltétek hogy hol és mikor találkoztok. Aztán...

Elsőre szájra puszi vagy csak sima arcra puszi?

Illetve beszélgettetek még előtte vagy egyből az aktus?

Nem volt kínos vagy ilyesmi?


2023. jan. 4. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
99%

Szórakozóhelyen találkoztunk a fiú szólított le. Ittunk, beszélgettünk, táncoltunk, ami közben elcsattant egy csók. Utána jött a kérdés, hogy akarok-e többet mondtam, hogy igen, de nem ezen az igénytelen helyen.

Majd felvitt magához, ahol közhelyesen folytatódott a dolog. Csók, tapi majd ruha le és ott mondta, hogy állj. Kérdeztem, hogy mi a baj, elmondta, hogy szép vagyok meg minden, de egy bizonyos dolog nem tetszik neki rajtam (mondjuk úgy, hogy csak a borotvált puncit szereti, a fazonosat nem).

Szóval nem lett belöle egyéjszakás. A szex helyett beszélgettünk egy jót és még haza is vitt. Mára már nem is bánom, hogy nem lett szex belőle.

2023. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Megbeszéltük a talit, beszélgettünk, átkaroltam, megcsókoltam, aztán még egy párszor, innen meg el tudod képzelni.
2023. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gimis osztalykirandulas.

Regota szemezgettünk már egymással.


Kicsit több alkohol ,kis simogatás, csók utána az ágyban kötöttem ki.


Eltelt 4 év, néhány partner,de soha nem volt még olyan kielégítő szexben részem.

2023. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
A barátomnak a barátnőjének volt a barátnője. Egy buli után hazakísértük a becsípett csajokat, ez a csaj meg sokadik alkalommal kapaszkodott a farkamba. A szilveszteri bulin taliztunk, ott gyorsan elcsíptem, volt benne is, na mondom gyerünk szexelni. Mentünk, hála égnek nem nyalakodtam, de olyan nedves volt mint az állat. Nagyot szexeltünk, mondtam hogy megismételhetnénk később is, ha van kedve hozzá, és járhatnánk is. Megbeszéljük, mondta. Ezen a bulin még utánam ketten biztosan levarrták, kiderült, hogy előttem is. Azért volt olyan nedves, mert egy srác már teletette. Szex, hogy milyen volt nem is emlékszem, csak, hogy én is telelőttem.
2023. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fugg attol is, hogy mennyire ismertetek mar meg egymast (mennyit irogattatok vagy beszeltetek egymassal) a szemelyes talalkozo elott. Ha tarskereson ismertetek meg egymast, es utana hetekig leveleztetek, akkor tok mas lesz, mint egy buliban megismer lannyal vagy sraccal.
2023. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hosszabb ismerkedés az interneten. Láttuk egymást, sokat beszélünk.
2023. jan. 4. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhelyen akadtunk össze, hosszas csókolózás után megkérdezte, hogy felmegyünk-e hozzá, közel lakik. Belementem, amint felértünk a lakásba azonnal egymásnak estünk.
2023. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 GFman ***** válasza:
100%
Nekem teljesen más szituból jött össze,nem a szokásos szórakozóhelyen vagy társkeresőn való ismerkedésből.Masszázson volt nálam a hölgy,beszélgettünk közben,kérdezte,hogy "mi lesz ha felizgulok közben,észreveszed majd rajtam? "másokkal is előfordul?" Kicsit meg is lepett,nem szoktak így rákérdezni erre,akkor sem ha gondolnak rá.Mondtam neki,hogy nem ciki és ha szeretné lehet erotikus masszázs is.Azt mondta szeretné kipróbálni,utána meg már jött a többi magától.Többször is volt még utána nálam,vagy sex volt vagy levezettem neki a masszázst erotikusan.
2023. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!