Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor izgatom a csiklóm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor izgatom a csiklóm sokszor úgy érzem hogy elmentem, izzadok és ilyen jó érzés. Viszont semmi 'váladék' nem jön. Mitol lehet ez? Vagy csak hüvelyi orgazmusnál lehet?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 02:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen váladéknak kellene jönnie?
2023. jan. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Spriccelésre gondolsz? Nagyon ritka, a legtöbb nőnél nincs, attól még az orgazmus teljesen kielégítő.
2023. jan. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell váladéknak jönnie, sőt! Van az úgynevezett "spriccelés" az jár némi váladékkal, de ahogy a #2-es is írta az ritka egy dolog. Én például sokáig azt sem tudtam, hogy az is az orgazmus egy fajtája. Úgy kellett utána olvasnom.


Szerintem örülj, ha egyáltalán van bármilyen orgazmusod is, mert egyik sem kevesebb/több a másiknál. Plusz vannak lányok/nők, akiknek egyáltalán nincs is.

2023. jan. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Kéjnedcre gondol a lány. De a maszti az egy helytelen pótcselekvés, lélek- és psziché-romboló, mert befelé fordít.
2023. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hogy jöjjön olyankor semmi
2023. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
#4, csacsiságot beszélsz, ráadásul ijesztgetsz is. A maszturbálás egyetlen hátrányos következménye a bűntudat, amit például te megpróbálsz kelteni. Különösen a lányoknál inkább nagyonis előnyös, mert megtanulják, hogyan a legjobb nekik, és azután a fiúkat a helyes irányba tudják vezetni. Sokkal kevesebb lesz a panasz az ügyetlen fiúkra, az orgazmust mindketten akadálytalanabbul érik el.
2023. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6, abszolút igazad van.. A volt párommal rég mikor összejöttem alig ismerte a testét pedig nem volt egy buta lány de belenevelték hogy a szexualitásról nem illik beszélni, magával meg ne kísérletezzen így mivel előttem szinte alig volt tapasztalata nem volt könnyű dolgom, alig hagyta magát felfedezni és gyakran eljátszotta hogy jó neki. Neki sem volt hüvelyi úton orgazmusa és nehezen értette meg hogy nincs mindenkinek és nem kötelező elélveznie minden együttlét alkalmával, előfordulhat hogy nem jön össze de azért az esélyét adja már meg.
2023. jan. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Azért pontosabban leirhattad volna. Nem nedvesedsz, élvezéskor nem folyik ki puncinedv, nem spriccelsz?
2023. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as igen, úgy érzem mintha elértem volna a csúcsot de kb teljesen száraz vagyok úgymondd odalent
2023. jan. 6. 01:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmust nem lehet elmondani, hogy milyen érzés, de amikor bekövetkezik, azonnal tudod, hogy ez volt az. Ha nem vagy benne biztos, akkor szinte tuti, hogy amit érzel, az kellemes ingerlés, és valami alkalmi optimum, de nem igazi orgazmus. Sokaknál együtt jár belső összerándulásokkal, mások nem bírják ki csöndesen, és gyakori, hogy utána jön egy nyugalmi szakasz, amikor leginkább aludna, semmilyen mozdulat nem kivánatos. Mindenkinél más. Egyáltalán nem ritka, hogy az első orgazmusra várni kell, a partnertől nagyonis függ.
2023. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!