Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 15 percig bírtam, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 15 percig bírtam, akkor gyorsan elmentem?

Figyelt kérdés

Voltam egy lakásos prostinál…


1 órát kértem tőle és korlátlan élvezési lehetőséget, mert általában megy második vagy akar harmadik menet is pár perc szünettel.


20 percet voltam nála összesen, ebből talán 15 perc lehetett a tényleges szex. És nem küldött el, maradhattam volna teljes időre… kutya és misszi volt olyan 90%-ban, aztán lovaglást kértem és 2 percen belül elmentem.


Én mondtam, hogy inkább megyek mert elfáradtam és nincs erőm második menetre.


Erre mondta, hogy nincs semmi probléma, a gyorstüzelőknél ez gyakran elő szokott fordulni, hogy még sem szeretnék kitölteni a teljes időt… Nem lehúzós volt amúgy, felajánlotta hogy vissza adja az óradíja egy részét és csak félórának vesszük. Persze ezt visszautasítottam, nem kértem vissza semmit…


A lényeg, hogy egy prostinak azért sok férfival van tapasztalata? Ez valóban gyorstüzelésnek számít?


Amúgy annyira nem hat meg ha igen, mert úgy sincs barátnőm, prostinál meg úgysem az a lényeg hogy kielégítsem még örülnek is neki ha hamarabb elmegyek :D


Csak érdekel.



2023. jan. 5. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%

Nagyon is jó az a 15 perc.

Ha lesz barátnőd akkor őt azért elégítsd ki utána és akkor nem lesz panasz. (L)

2023. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

15 perc, ha szexel zajlik behatolással akkor az egyáltalán nem mondható kevésnek.


Persze majd mindjárt lesz aki leírja, hogy neki 1 óra a minimum.


Aktust tekintve ahol van minden ott szerintem kb a 40-60 perc a reális.

2023. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gyorstüzelés. ez kb a normál.
2023. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kapcsolatban sem rövid. Aki gyorstüzelő, az 5 perc alatt van mindig.
2023. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem rossz :)


Ne aggódj.

2023. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A leírásodból kiindulva nyilván nem most szexeltél először, tehát csak van már a tarsolyodban nőktől visszaigazolás. És az tuti, hogy nem a gyorstüzelést igazolja.
2023. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Akkor számít gyorstüzelésnek, ha hamarabb mész el mint a hölgy.

De egy tartalmas előjáték után a 15 perc nekik is elég szokott lenni.

2023. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam valami statisztikát és szerintem ott alacsonyabb volt az átlag, valahol 10 körül, lehet kicsit alatta. Amúgy a legtöbb párnak van ennek egy íve és a túl hosszúnak nem lenne értelme.
2023. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 GFman ***** válasza:
100%

Nem tudom miért mondhatta,hogy gyorstüzelés volt!Eleve egy fél órás randi sem 30 perc sexet jelent egy prostinál,(ha gyorstüzelő valaki hanem)annyi időt hajlandó veled eltölteni,abból jó esetben marad 20 perc sex.

Én jártam úgy,hogy stopperrel mérte a csaj az időt a telefonján.Utólag a híváslista alapján kiderült,hogy akkortól indította el,amikor lent a kaputelefontól hívtam,nekem már akkor ketyegett a 30 perc.Épp kutyusban reszeltem,amikor elkezdett csörögni a telefonja,néztem mi a fa..!(gondoltam nem vette le a hangot és vendég keresi)erre benyögte,hogy "Bocsi,de lejárt az időd" Mondom Mi van? "Lejárt az időd,sajnálom" Kinyomta a stoppert a telóján és már pattant is ki alólam. Örülj a 15 percednek azt mondom!

2023. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra érthette csak, hogy az időd nem járt le és elmentél. Mert amúgy ritka normális lánynak tűnik.
2023. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!