Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 17 éves lányomra és a 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17 éves lányomra és a 18 éves barátjára véletlenül rányitottam, hogy beszéljük ezt meg?

Figyelt kérdés

A lányom 17, a fiúja 18 éves 1 hete itt van a fiú nálunk, egyébként fél éve vannak együtt és öt hete alszanak együtt hivatalosan, hol nálunk, hol a fiú szüleinél. Ma reggel felébredtem és benyitottam a szobájukba (előtte kopogtam, de mire válasz érkezett volna addigra már bent voltam, és ha azt akarják, hogy ne menjek be mindig bezárják az ajtót, de ez ma valamiért elmaradt) megkérdezni, hogy mit szeretnének reggelizni. És éppen szexeltek, azonnal becsuktam az ajtót de mindent láttam. Azóta nem került szóba ez az eset és úgy tesznek mintha semmi nem történt volna, de engem nagyon bánt a dolog. Hogy hozhatnám fel előttük ezt a dolgot? Bocsánatot szeretnék kérni tőlük, és elmondani hogy legközelebb várják meg míg elmegyek itthonról, vagy zárják be az ajtót.

A férjemnek erről semmit nem szeretnék mondani, mert ő így is alig akarja elfogadni a tényt, hogy a lányunk felnőtt.

Előre is köszönöm a válaszokat!

40 éves nő



2023. jan. 5. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem nekik kellene megvarni még elmész otthonról hanem neked kellene privát szférát biztosítani, megvarni amig választ kapsz és nem zaklatni őket olyan felesleges kérdésekkel hogy mit akarnak enni...

De,hogy a kérdésre is választ adjak, simán csak mondd meg a lányodnak, hogy sajnálod, hogy rájuk nyitottál. Nem kell túl ragozni

2023. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ezért kellene volna már kiskorától tabumentesen nevelni és beszélni vele a szexről és természetesen hozzáállni és akkor nem lenne senki sem prüd, hanem nyitottan kezelnék az egész témakört. Így viszont meg mennek a szőnyeg alá söprés dolog, meg magánügyként kezeli mindenki. Ez van. Ez a vonat már elment. Nem lesz a lányod a legjobb barátnőd, akivel mindent megfogsz beszélni.
2023. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es jól mondja

bocsánatkérés és legközelebb mindig megvárni a választ

Nekem anno tini koromban anyám így csinálta, hogy kopogott és megvártí míg kinyitom az ajtót és így egyszer se buktam le

26/F

2023. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Mégis mit kéne mondani, semmit.

Mindenki tudja hogy szexelnek akkor meg mit ajókarsz.

De azért te mint anya pont hogy vigyázhatnál ezzel a túl buzgóságoddal.

Mert akárhogy magyarázkodsz, ez olyan mintha te szánt szándékkal azért is rájuk akartál nyitni.

Csináld úgy mintha semmi nem történt volna.

2023. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell mondani semmit, rám is nyitottak már rám, én is úgy tettem mikor pár óra múlva kimentem a szobából mintha semmi sem történt volna.

Nagyon gáz, de jobb nem beszélni róla, szüleim is így tesznek azóta is

2023. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem, tudom hogy én vagyok a hibás, de nagyon rosszul érzem magam emiatt. Egyébként meg egyáltalán nem tabu nálunk a szex téma, és ők még csak kellemetlenül sem érzik magukat ez miatt, de engem mégis mélyen érintett mert én voltam a hibás.. a másik dolog meg hogy látni soha nem akartam, hogy egyszer majd az én lányom ott fekszik valaki alatt.
2023. jan. 5. 17:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a szex nem bűn, mégha valami durvát làttál volna, de “ott fekszik valaki alatt” a lightos verzió. Ne foglalkozz vele. Máskor meg várd meg a választ. Biztos nekik is kínos, csak éretten viselkednek.
2023. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Erről nincs mit különösebben beszélni. Csak szólj nekik, hogy legközelebb nem nyítod rájuk az ajtót. Bár gondolom ezentúl nem fogják elfelejteni bezárni.
2023. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Milyen pózba láttad őket?
2023. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Mit akarnak enni...

Amit találnak.Nem értem mi van nálatok.Szálloda??Két óvodas kiskorú?

Majd kivonszolják a s.güket ha akarják, és csinálnak maguknak kaját!

Minek nyitogatsz be egyaltalán?

A két fiam szobájába sose nyitogattunk be,mert semmi olyan sűrgős nem volt hogy reggelente berontsunk a szobájukba.Ha kijöttek akkor ok.Kopogni azért szoktak hogy jelezzék a bentlévőknek hogy be akarnak menni.Ha nem szol ki senki, akkor nem nyitsz be!Főleg h tudod reggel van +ketten vannak.

Megbeszélni ugyan mit?

Nincs itt mit megbeszélni.Bocsánatot kerhetsz.És megmondod hogy többet nem fordul elő.

És ne ők varják meg ,míg te elmész otthoról, hanem te ne nyitogassál be!!

Marha fa$$ul jönne ki ha bocsánatot kérsz,de közben rájuk szólsz hogy legközelebb várjanak mig te otthon vagy.Így tkeppen ugy jön ki az egész mintha ők követtek volna el valamit,közben meg te voltál!!

2023. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!