Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon igaz amit az "incelek"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igaz amit az "incelek" állítanak, hogy a szexuális forradalom előtt minden férfinak jutott nő, most meg csak kevésnek jut?

Figyelt kérdés
Az elképzelésük szerint néhány férfi nagyon sok nőt megkaphat, a többség viszont vegetál nő nélkül.

2023. jan. 6. 13:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

LoL:D

igen, valószínűleg ezért durrant már a nadrágjába a férfi, ha meglátott egy női bokát:D Biztos azért, mert olyan gyakran jutott nőhöz:D

Meg ezért virágozttak a bordélyházak.. Teljesen elfogadott volt, hogy házasság előtt a férfi rendszeresen jár prostituálthoz:D Persze akinek volt rá pénze.

2023. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem igaz. Incel=ostoba lúzer, aki mást hibáztat a saját hülyeségei miatt.
2023. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

Baromi egyszerű a képlet. Egy jó pasi mindig fog találni nőt,egy jó nő meg pasit. Aki meg nem,az valószínűleg szépségileg kihívásokkal küzd 🤷🏼‍♂️


De egy biztos én még jó nőt nem láttam pasi után sírdogálni ( sajnos )


39F

2023. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
#3: ugye ezt te sem gondolod komolyan? Szerinted csak a jó pasiknak van nőjük? Szoktál te emberek között tartózkodni? :D
2023. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
3, akkor nem ismersz elég nőt elég jól. Én az iskolás éveim alatt, meg a munka COVID előtti részében nagoyn sok csajjal voltam körbevéve és hát ja, nem kevés jó csajt láttam szenvedni vagy pasihiánytól, vagy a borzalmasabbnál borzalmasabb párkapcsolatoktól.
2023. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#4 Nem ezt írtam. Értelmezd.
2023. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
#5 Most ne arról beszéljünk aki annyira válogatós hogy azért nincs pasija! Nekem is volt csaj ismerősöm akit körberajongtak,de csak olyannal jött össze akinek Audi-a van,aztán meg ott kesergett hogy miért nincs pasija 😂
2023. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7, én nem is arról beszéltem.

Pl az egyik csajnak az volt az elvárása, hogy ne neki kelljen megszervezni a randit, amire a pasi hívta el. Mert rendre belefutott abba, hogy a srác elhívta randizni és mikor tlaálkoztak, a srác annyit mondott, hogy "nemtudom hova menjünk, mihez lenne kedved?". 25+ évesen legyen már annyi benne, hogy kitalálja mit akar és nem a csajnak kell hordani a nadrágot..

2023. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

#8 Tudod hány olyan csajnak szerveztem randit akinek semmi se volt jó? Ehhez sincs kedve,ahhoz se……

Egy idő után meg lehet ezt unni

2023. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#6: OK, akkor idézlek: "Egy jó pasi mindig fog találni nőt,egy jó nő meg pasit. Aki meg nem,az valószínűleg szépségileg kihívásokkal küzd"

Te magad írtad: aki nem talál, az "szépségileg kihívásokkal küzd", ergo aki nem jó pasi/nő, az nem talál.

Én értelmeztem. Ha nem ezt akartad írni, akkor pontosíts,de ezt írtad.

2023. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!