Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért kell nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kell nektek 17-18 centis pénisz, ha az átlagos méret 13-14 cm?

Figyelt kérdés

Egy hivatalos friss kutatás szerint a legtöbb férfi pénisze 12.9 és 14 cm közé esik. Kb minden kutatás azt mutatja hogy a legtöbb férfi pénisze 16 cm alatt van. Én is ezt a tábort erősítem a 14-15 centimmel.


[link]



2023. jan. 6. 14:46
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
A nők szerint a kicsi pénisz 15 cm alatt kezdődik, az enyém pedig 14 cm. A nők tartsák kicsinek a méretem, nem én.
2023. jan. 7. 15:36
 32/43 anonim ***** válasza:
83%
Hát nézd, nekem me A-s mellem van, hogy a fene egye meg. Attól még, hogy én sírok, nem fog megváltozni a pasik ízlése, és nem fog jól állni egy dekoltált ruha. Ez van. Viszont vannak más erősségeim, inkább arra koncentrálok (az önsajnálat nem erősség, csaxólok).
2023. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Az oké, de erre azt szokták mondani hogy a pénisz mérete befojásolja a szex minőségét, a mell méret pedig nem. A kis pénisz pedig jobban zavarja a nőket, mint a kicsi mell a férfiakat. A 15 cm alatti méret nem tudja visszaadni azt az élvezetet amit egy nagyobb farok stb.
2023. jan. 7. 16:36
 34/43 anonim ***** válasza:
85%
Talán normális nővel kezdj, ne olyannal aki ezzel foglalkozik...
2023. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
69%
A no akar normális akár nem az tény hogy egy pl:13-14cm es pénisz nem fogja azt az élvezetet nyújtani mint par cm el nagyobb semmien téren.szerencsere a nők többsége megelégszik a kis sebbel is de az nem =azzal,hogy ugyanúgy élvezi vagy ugyanúgy teszik is neki.masik dolog ez a mell hasonlat nagyon szar.nem csak hogy nincs szerepe a szex minőségében de konkrétan vannak olyan férfiak akik a kissebb mellekre buknak,mint en is.engem taszit a nagy mell.de a nok között nincs olyan akinek a kezében s kuki tetszik nem pedig egy méretes bajdorong.
2023. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Pont egy írástudatlan, és egy farok képet kéregető biszex kellett még ide.
2023. jan. 9. 00:04
 37/43 anonim ***** válasza:
67%
Meg egy nyomorék kérdező
2023. jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
82%

"egy pl:13-14cm es pénisz nem fogja azt az élvezetet nyújtani mint a pár cm-el nagyobb semmien (Ez milyen szó, azt gondolod, igy kell irni? Az semmilyen...) téren."



Ha tudod használni, akkor igen. Cserébe akinek nagy van és nem tudja, még fájdalmat is fog okozni....

2023. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
88%
38.o igazad van most látom.kwrlek bocsáss meg, hogy el írtam.szornyes sajnálom.ja és amúgy hát igen lehet jol használni a kissebbet is es el juttathatja a nőket orgazmusig de nem lesz ugyan az mint a nagyobbal.legalabb is ezt onnan tudom, hogy tapasztalt nők mondták es itt is olvastam sok ilyen véleményt.
2023. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
87%
39,én is nőként írtam, legyen szép napod
2023. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!