Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már olyan házibuliban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan házibuliban, ahol csak neked nem mondták el, hogy várhatóan szex parti, vagy hasonló lesz?

Figyelt kérdés

Hogy reagáltál ha voltál ilyenen?

Olyan írjon, akinek van ilyen jellegű élménye.



2023. jan. 7. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
persze, altalaban vodaval a kezemben megyek es ott derul ki hogy mufsszal kellett volna.. ja varj az egy phub video volt, a valosag nem ilyen
2023. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Meleg vagyok, és úgy kideríteném egyszer végre, hogy ezek a kérdések mennyire a valóságon alapulnak, vagy csak a sok kiéhezett heteró agymenése.


Magunkból kiindulva akár lehet valóságtartalma is, hisz ha tudunk róla, hogy valahol melegpartit rendeznek, akkor eleve nem feltételezzük, hogy oda csak a beszélgetés kedvéért megyünk. De azért a heteróknál gondolom nem így megy.

2023. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Igen, egyszer egy barátnőm hívott házibuliba, annyit mondott, hogy a dress code szexis. Ekkor még nem teljesen értettem miért, de amúgy is szeretek szexisen öltözni, szóval egy mélyen dekoltált bőrhatásu ruhát vettem fel, harisnyatartóval és vörös magassarkút. Melltartót nem vettem fel és bugyit sem. Illetve de, míg elköszöntem a férjemtől, de a kocsiban megszabadultam tőlük.

Azt tudtam, hogy lesz egy két szingli pasi én meg szeretek szexizni.

A buliban kb 15en voltunk ekkor csajok meg 4-5 pasi.

Elkezdődött a buli, iszogattunk táncoltunk, egyszer csak a barátnőm megállította a zenét és felkonferált 20 szobortestű fiatalembert, akik egy száll alsoban vonultak be. Először vad és forró táncot jártunk, csokolóztunk és érzésre már csörgött a nedű meztelen pincimból... Táncoltunk, majd mikor mögém került a táncpartnerem finoman rácsusszantottam a nunimat, hátha megérzni hogy nincs ott semmi felesleges ruhadarab. Vette a lapot és egy pillanat múlva már bennem volt. Ott a buli közepén elkezdett vadul reszelni, a többiek egy pillanatra csak néztek de 5 percen belül már nem én voltam az egyetlen akit dugnak. Végül akkor este 8 srác ment el bennem és remegő lábakkal mentem haza. A férjem fent volt és csókkal köszöntött, majd felkeltem hirtelen és bilibe lógott a kezem. Szóval így történt ez :)

2023. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak én nem szeretem ezt a szépelgő irodalmias kitalációt ami valaki izgat hogy mindenképp ide lehelje...

Legalább valóságszagú történetet és elmesélést találnál ki.

Amitől művészi lehetne.

2023. jan. 7. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

2-es vagyok


Vajon azért pontoztak le, mert homofóbok, vagy valami más okból?

2023. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5. Egyrészt nem a kérdésre válasz.

Másik hogy előítéletes a válaszod.

Harmadik hogy hetero témakörben nem tesz sokat hozzá, hogy homo vagy. És hogy nálatok hogy szokott lenni.

Negyedik hogy ez valami üldözi mánia lehet nálad, vagy fóbia, hogy homofóbok vannak itt? De látom hogy sokan lepontoztak már előtte is más hozzászólásaid miatt..

2023. jan. 7. 18:52
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Az első se válasz a kérdésre, a harmadik meg egy kitaláció, mégsem nulla százalékon állnak. Szóval erős továbbra is a homofóbia gyanúm.


Az meg nem előítélet, hanem a valóság, hogy a heterók a szexpartnereik számáról folyton hazudoznak. Ha túl kicsi, felhazudják, ha túl nagy, lehazudják, ha konzervatív társaságban vannak, akkor csak párkapcsolatban szexelnek, ha GYK-n vannak, akkor meg naponta orgiákra járnak.


Fel nem tudom fogni, ti hogy bírjátok ezt ki. Sőt, nemhogy kibírjátok, hanem ti magatok is hozzáteszitek a saját kis hazugságaitokat a még kevésbé való tisztánlátás érdekében.

2023. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért ne emeljük már erkölcsi piedesztálra a homoszexuálisokat. Haha.

Főleg ennél a kérdésnél.

Gyengén provokálsz egyébként.

Egyre erősebb bennem hogy a te fóbiát pedig az, hogy mindenki homofob veled. És ezt szembeszélben is kivetíted másokra.

De ez csak egy ingyenes elemzés a válaszaidból ami alapján javaslom alaposan nézz rá a dologra.

2023. jan. 7. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:
ez a bxzi pont annyira heterofob, mint mi homofobok, igy egyensuly van
2023. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Sehol nem emeltem piedesztálra a melegeket, csupán közöltem, hogy meleg vagyok, hátha ez okozza az értetlenkedésemet. De rájöttem, hogy nem ez okozza az értetlenkedésemet. Ti is pontosan ugyanannyira nem vagytok képben a heterók szexelési rendszerességével, csak titeket ez egyáltalán nem zavar. Vagy zavar, csak hiúságból nem ismeritek el.
2023. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!