Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakorisággal szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakorisággal szeretkeztek hosszú távú párkapcsolat esetén?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran van együttlét 5-7+ év párkapcsolat esetén?

Ha szeretnél, kérlek írj indoklást is és a véleményedet róla (ki miatt annyi, jól van ez úgy, szeretnél e változtatni stb?), plusz hány éve vagytok együtt? Hány évesek vagytok?



2023. jan. 7. 15:52
A kérdező szavazást indított:
napi többször
minden nap
hetente 2-3x
hetente 1x
havonta 4-5x
havonta 1x
félévente 1x
évente 1x
évek óta nem
28 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
A leghosszabb párkapcsolatom 8 évig tartott, a végén már csak heti 1x volt, ami nekem borzasztó kevés volt. A volt párom egyszerűen nem szeretett volna többször. Más okok miatt is, de szétmentünk.
2023. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Az idő előrehaladtával egyre kevesebbet. Jelenleg ez a tendencia így a 4. Évnél.
2023. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a munka/egyetem miatt kevés most, nagyon nincs energiánk rá, nap végén csak úgy osszebujunk inkább és sorozatot nézünk. Heti 1-2 szokott lenni, mindkettőnknek jó így.


24N 25F

2023. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

átlag kétnaponta

ez úgy átlag hogy valamikor napokig semmi, aztán naponta többször

vagy naponta :D

N

2023. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
15 éves kapcsolat. Évi 4-5 alkalom.
2023. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

27/n ,25/f


Hetente 2.


Az viszont kiadós.

2023. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

40-hez közelítünk, 11 éve vagyunk együtt és kb. 4 éve volt az utolsó normális aktusunk. Merevedési zavarral kezdődött az embernek, csak maszatolgatott, aztán már fel se állt neki egyáltalán. Sok vita és fenyegetés után kb. 1,5 év elteltével ment el urológushoz (azt is én kerestem és hívtam fel), majd újabb 1 év időhúzás és veszekedések, mire folytatta a kivizsgálást belgyógyásznál (ismét csak akkor, mikor én intézkedtem), mert az urológus már az elején cukor problémára gyanakodott, ami be is igazolódott.

1 éve kezelik, de a dohányzást sem ártana abbahagynia, hogy az erei rendben legyenek (továbbra se működik a szerszám), ha egyáltalán helyre lehet hozni... Hiányzik a szex és nem a betegsége a baj, hanem a hozzáállása, mivel egy nagy nulla, amit eddig tett magáért és értünk ezzel kapcsolatban...

2023. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hetes. Kézzel és szájjal sem elégít ki? Semmi testi kontakt nincs?
2023. jan. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, 1-2 havonta megoldja kézzel/szájjal, de őszintén szólva már nem nagyon vágyom a vele való intimitásra, annyira kiölte belőlem ez a pár év küzdelem.
2023. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

még fiatal vagy, tarts barátot extrával, biztos sok privátot kapsz,

nálunk ugyan ez van csak fordítva, én szeretném de nem kapok semmit :(

49F

2023. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!