Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ez mit jelent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy fiúval lefeküdtünk. Többször is. Viszont kapcsolatot most nem szeretne én viszont szerelmes vagyok belé. Mikor megkérdeztem hogy akkor így miért feküdt le velem mikor tudta hogy mit érzek; akkor azt mondta hogy azért mert nem bír a vérével és mert talán valamit érez irántam. Ez az érzés ilyen esetben mit jelenthet?

2023. jan. 7. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kanosságot.
2023. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég rendesen átvertek
2023. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Ez aszt jelenti, hogy ki lettél használva! Ha tetszett, ha élvezted vele a szexet akkor máskor is ez lehet. De többre, kapcsolatra ne számíts!
2023. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Azt, hogy még megk.úrna máskor is, de elköteleződni nem akar melletted, mert annyira nem tetszel neki, hogy felvállaljon mások előtt. Ugyanez a sztori a dugópajtikkal is. Ha egy nő igazán jó és tetszik egy férfinak azt nem tartja senki csak dugni és mesél hülyeségeket, hogy érez valamit, de nem akar komolyat.
2023. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De neki van barátnője😅
2023. jan. 7. 16:34
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
pontosan egy side chic vagy és semmit több
2023. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Ha van barátnője akkor miben reménykedsz? Csak és kizárólag szexre kellesz/kellenél neki!
2023. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hogy esetleg ő is belém szeret és fel mer vállalni
2023. jan. 7. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi idősek vagytok?
2023. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, maradj csak a hiú ábránddal, szar lehet naivnak lenni és keserű tapasztalatokból tanulni.
2023. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!