Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » CSAJOK? 27 éves srác ha pénzt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK? 27 éves srác ha pénzt ajánlana szexért,komolyan vennének?

Figyelt kérdés
Normál ,szép péniszű pasiként.
2023. jan. 7. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagy lenne a korkülönbség.
2023. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Fél óra 4ezer egy óra 8. Ebbe benne van a francia is de csak óvszerrel.
2023. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

#2

De nefürgyé' le. Szeretem ha büdös a pi...a egy kicsit. Úgy kicopkodom a pi...ád, hogy besza.sz.


Feri

2023. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jót nevetnék rajta, majd többet szóba se állnék vele.
2023. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Magyarul: Ha prostinak nézne? Igen, nagyon komolyan venném. Nem is értem, hogy egy ilyent hogyan lehet nem komolyan venni? Komolyan elküldeném a halál faszára!!!
2023. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#2

Azóta már volt egy kis infláció, lol

2023. jan. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#2 jaja, ennyiért már a 7es út melletti enyingi romanők sem fognak vállalni egy esős őszi délutánon
2023. jan. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Még a mostani infláció előtt részegen és egy lepukkant, csöveseknek való sztriptiznek berendezett putriban kértek 20k-t egy táncért, de ahol olyan kiégett igénytelen nők voltak, akiket bottal sem piszkálnál még ingyen se, szó szerint a legvállalhatatlanabb kategóriából.

2023. jan. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 2008-2013 között (amikor tényleg válság volt) simán lehetett 3-5 ezerért szopatni vidéken. Én akkortájt voltam egyetemista, és voltak csajok, akik egy 10.000-es koliért meg 20.000 költőpénzért hetente feküdtek alá csávóknak (Pécs), azt ha kiszámolod, 7-8000 forint per alkalom, és ott kaptak rendesen, nem csak fél órás maszatolás volt.
2023. jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!