Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több órás aktus jó lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több órás aktus jó lehet?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt ilyen,de egy ismerősömmel erről beszélgettünk,és több kérdés is fel merült bennem. Mitől jó egy ilyen hosszú aktus,jó ,gondolom ez nem végig csak az aktusról szól, nyilván van elő játék és satöbbi. De szerintetek maga az előjáték és más egyéb tevékenységek amik fel merülnek a szexben az aktuson kívül ugye,tehát ezeknek a hossza és intenzitása nől meg így fokozva a nemi vágyat gondolom. Valaki el mondaná hogy mégis kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban.

2023. jan. 8. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy aktus több oráig? Nem tudom kinek lehet jo? Ha egy szeretkezésröl van szo amiben több aktus is van, az más kérdés. (Föleg ha egy vacsora meg pezsgözés is van benne:-)
2023. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Tobb aktus az ok. A szex 40-45 perc utan mar kellemetlen, a pasinak meg fajni fog a farka
2023. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Exemmel egyszer csináltuk hosszabb ideig olyan 2 2,5ora volt de addigra ugy görcsölt az alhasam hogy alig vártam hogy elsüljek. Amugy ezt völegénybetegségnek hivják és a folyamatos izgalom miatt egy idö után begörcsöl pár izom ellenszer az elélvezés. Nevét onnan kapta hogy az esküvö után nászéjszaka jön és sok völegény aki addig picsát soha nem látott olyan izgalomba jött rendszerint mire megvolt a menyasszonytánc hogy alig várta hogy dughasson hogy már fájdalmai voltak éjfélre....
2023. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 Ez most komoly?😃Nem halottam erről még soha😆
2023. jan. 9. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
A szeretőmmel szoktuk csinálni, persze ez nem több órás monoton reszelést jelent. Például egyik kedvencünk, hogy egy jacuzziban hosszan kényezteti a farkamat kézzel, szájjal, puncinyalás után pedig jön az aktus, punciba, popsiba, hol vadabbul, hol lelassítva és lustán, hosszasan élvezkedve. Többször eljutva a csúcs közelébe, végül hatalmasat szoktam élvezni. Simán elvagyunk így 2-3 órát a meleg vízben, ő többször elélvez közben. Ez közel sem olyan megterhelő, mint mondjuk az ágyban lezavarni egy 20-30 perces nagyon intenzív menetet.
2023. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
simán lehet birni orákon átt persze ha bele veszünk mindent és van kellö kémia. nekem átlag 40 perc. de nem egyszer elö fördult orákon átt tarto dugás egy alkoholos buli után...de én tudom kontrolálni a dolgot szoval akkor megyek el amikor akarok...legtöbbet le sem irom menyi volt ugysem hiszi el senki...elég ha én tudom meg a csaj üdv 33f
2023. jan. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az komoly.Ez hogy hogyan kontrolálod az orgazmust érdekelne.
2023. jan. 12. 16:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!