Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szívessègből elvennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívessègből elvennétek egy nő szüzességét?

Figyelt kérdés
Nem vonzódtok a nőhöz, nem tetszik külsőre de ismerősök vagytok
2023. jan. 8. 16:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

Kezdjük azzal, hogy nem tudnék együtt lenni valakivel, akihez nem vonzódom egy kicsit sem.


Ha ez stimmelne, akkor igen.

2023. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Előtte nyilván átbeszélném vele a dolgot, hogy biztos így akarja elveszíteni, és nem egy olyan emberrel akihez vonzódik, és érzelmeket táplál iránta. Viszont ha ezek után is szeretné, akkor benne lennék. És arra igyekeznék figyelni, hogy neki maradandó élmény legyen az első, jó értelembe, saját örömömet a háttérbe szorítva.
2023. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Abszolút, nekem elég annyi ha nem ápolatlan… És megpróbálnék a lehető legodaadóbb lenni, az Ő élvezete lenne az első!
2023. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
nem
2023. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, feküdtem már le ismerőssel. A szüzesség elvétel se lenne probléma.
2023. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Segítenék neki valamennyit, az biztos, felkészíteném, lehetne petting, stb. De a behatolás egy olyan élmény, amit lehet, meghagynék annak, akivel szerelemből akarja majd.
2023. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
31%
Szívességből nem, de zsírért, babért, savanyúkáposztáért cserébe bevállalom.
2023. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Bocs de ezt szerintem egy nő se akarja, hogy csak szívességből dugjon vele valaki...
2023. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Hát így már nem...
2023. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen, bármi meglepő, itt is találkoztam már lánnyal, aki "tanárt" keresett. Aztán végül utazási nehézségek miatt nem lett belőle semmi, de volt egy csomó közös maszti Skype-on.
2023. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!