Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy újra kívánjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra kívánjam a szexet?

Figyelt kérdés

17 éves voltam, amikor lett egy párkapcsolatom, és kialakult az a testi vágy bennem, hogy alig tudtam megállni, hogy bármit is tegyek. Körülbelül fél éve jártunk, mikor eljutottunk arra a szintre, hogy nem csak a testünk parancsol, hanem lélekben is készen álltunk az együttlétre, és lefeküdtünk. 3 éves kapcsolat volt, de amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni (eü gondok miatt kb egy évig szedtem), akkor a libidóm 0-ra esett. Azóta eltelt 5 év, annak a kapcsolatnak rég vége. Volt számos próbálkozásom kapcsolatok terén, és több sráccal is próbáltam elérni, hogy ott legyen az a vágy, de nem sikerült. A végén mégiscsak magamra erőltettem a szexet. Most több mint fél éve tart a jelenlegi kapcsolatom, nagyon szeretem és mindenben támogat. Figyelmes és gyengéd velem. Vele sikerült elérni azt, hogy végre valóban élvezem a szexet, de nagyon zavar, hogy nehezen izgulok fel, mert nincs meg szeretkezés előtt az a bizsergető feszültség, hogy akarom. Beszéltem már vele erről, és megérti, sosem erőlteti rám, ha elkezd csókolni, nem érzem azt, hogy nem akarok vele szeretkezni.

Nem értem mi van velem, vagy csak én fújom fel és ez normális dolog?

Érdekelne a véleményetek és előre is köszönök minden választ.



2023. jan. 9. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Írtad, hogy szereted ezt a srácot. De szerelmes is vagy?
2023. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem veled van gond és nem azzal, hogy nincs meg a tűz/szerelem.


Ezt a sort emelném ki: "elkezdtem fogamzásgátlót szedni (eü gondok miatt kb egy évig szedtem), akkor a libidóm 0-ra esett".


Nem te vagy az első nő akár itt, akár a barátnőim közül, akinek a testi vágyát eltűntette a fogamzásgátló.

2023. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Kiemelnék még egy sort: "magamra erőltettem a szexet". Ez alapján lelki eredetű is lehet a gond. 5 év alatt bőven helyre kellett volna, hogy álljon a hormonháztartásod (szerintem).

Ettől több ötletem nem nagyon van.

#2

2023. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es: Igen, szerelmes vagyok. Úgy mint még soha korábban.

2-es: Tudom, hogy a fogamzásgátló közre játszik, de azóta évek teltek el, és nem szedtem évekig. Muszáj volt sajnos, mert annyira erős volt a menzeszem, hogy a vérveszteség miatt néha el is ájultam. Amíg rá nem jöttek, hogy mi a baj és nem találtunk megfelelő kezelési módot, ez volt az egyetlen lehetőségem, hogy kordában tartsuk a méhem eltávolítása nélkül.


Szerintem azóta vissza kellett volna térnie már, főleg egy ilyen vonzó srác mellett ennyire szerelmesen.

2023. jan. 9. 10:19
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as: De ezt sem értem, hogy ha már azon a szinten vagyok, hogy élvezem és egyszer sem erőszak, akkor miért hathat még mindig így? Miért nem érzem azt hogyha mellettem fekszik, hogy át akarom élni azt, amit tegnap? Miért csak az után jön ez a gondolat, hogy percek óta csókol és cirógat?
2023. jan. 9. 10:25
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Ez a legnagyobb hiba hogy " végén mégiscsak magamra erőltettem a szexet "

Na ez a legszarabb amit csak csinálhatsz.

A szerelem vagy van vagy nincs , de ha nincs akkor megette a fene .

Szerelem nélkűl így csinálhatod hogy erőlteted de nem lesz hosszú életű.

Még akkor is ha valami iszonyat nagy szerelemmel indul az egész , egy idő után lelankad és elmúlik a lelkesedés.

2023. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy voltak hibáim, de senki sem tökéletes. Az érzelmi világommal sosem volt probléma a kapcsolataimban, és azért engedtem mert menet közben már jó volt, csupán együttlét előtt nem tapasztaltam azt, mint az első kapcsolatban az elején, hogy vissza kell fognom magam adott helyzetekben. Ez az, ami zavar. Próbáltan, hogy nem fekszünk le egyből, de akár pár hetet, akár hónapokat vártam, nem vált be.. nem tudtam így sem elérni azt, hogy megjelenjen a vágy.
2023. jan. 9. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Nekem feltűnt az írásodban, hogy a fogamzásgátló szedése után esett a libidód a nullára. Vannak ezek a hormon alapúak. Nem lehet hogy az a ludas? Azóta is azt szeded? Én kipróbálnék valami mást.
2023. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Én is ezt emelném ki. "elkezdtem fogamzásgátlót szedni (eü gondok miatt kb egy évig szedtem), akkor a libidóm 0-ra esett". Meg az egyik válaszolónak azt a mondatát, h 5 év alatt helyre kellett volna állnia a libidónak. Hmm ez nem igaz, mivel az agyban rengeteg hormom van, és ha az agyi hormonszint leépül az magától nem fog visszaépülni.

Pl ha a szerotonin épül le, depressziós leszel. És pl pont pszichiáter tud felírni olyan gyógyszert amitől a szerotonin visszatud épülni.


Azt nemtudom, h milyen orvos tud felírni olyan gyogyszert, amitől a libidód visszajön, DE 100%,h a fogamzásgátlótól van, teljesen összezavarta a hormonrendszered. Nem szeretnék tamadast kapni, de a lehető legrosszabb amit egy nő tehet, h elkezdi ezeket szedni, a fogamzasgatló tablettakat. A hízas, depresszió, és hormonhaztartas felborításán kívül is ezer masik rossz dolgot okozz. Kb mindent összekutyul. Fogamzasgatlas téren szerintem keress rá, Hormonmentes Jankára.

És kezd el abbahagyni azt a fogamzásgátlót amit elkezdtél szedni. Mond el az orvosnak, a nőgyógyásznak ezeket amit leírtál, és ha nagyon akarsz tablettat szedni, kérdezd meg tud e jobbat írni? De én abbahagynám a tablettazast, aztan lehet felkeresnék beutalóval-haziorvos tud írni-egy endokrinologust, vgy vkit aki nézne neked hormonszinteket, és segítene. Lehet pszichiaterhez is eljutsz, es a vegen ő ír fel vmit amit szedned kell 1 évig max. De ez nem azt jelenti, h hulye vgy.

Baratnőm mikor abba hagyta a fogamzásgátlót akkor meg összevissza lett a menstruacioja volt h 10 napig is megvolt neki... Ugyh ne lepődj majd meg. De masik baratnőm aki meg szedte, neki is elment a libidója, az addigi fantasztikus szexek elmaradtak, plusz depis lett. Ugyh abbahagyta.

2023. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!