Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha egy fiúnak tini...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy fiúnak tini korában nem volt barátnője meg nem is szexelt?

Figyelt kérdés
Többség megélni ezeket a dolgokat tiniként?
2023. jan. 9. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem is az, hogy ciki, hanem szociálisan le van maradva, mint akik ezt akkor átélték. Sokkal másabb tizenévesen, mint huszonéves+. Más életérzés.
2023. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért számít az, hogy ki mit mond itt, arc és név nélkül? Ha azt mondjuk ciki, akkor csak megerősítjük a hülyeséged. Ha azt mondjuk hogy nem az, azt meg nem hiszed el és tovább marcangolod magad amiért nem tudtál tiniként dugni. Pont az ilyen önbizalomhiányos hozzáállásod miatt nem jutottál el oda. És most le lehet pontozni, de már a falra mászok a huszonéves kisfiúktól akik még most is félnek a lányoktól/nőktől. Növessz tököt és húzzál dugni, ahelyett hogy itt sajnáltatod magad.
2023. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked ciki, meg a haverjaidnak akik szeretnek hencegni, de a nők tojnak rá. Képzeld el nekem sem volt tinikoromban "semmi" (még csók sem), de igen öles léptekkel haladva kamatostól bepótoltam 😂 Emlékeim szerint egyik partnerem sem kérdezte meg, hogy ó mond tinikorodban hány csajod volt (mert mi a faxnak érdekelné???).
2023. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A többségnek tiniként nincs barátnője.

Középsuliban talán 2-3 srácnak volt barátnője az osztályból. A baráti társaságomnek pedig talán a harmadának ebben a korban.

2023. jan. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, abban van valami hogy szociálisan picit lemarad az ember, de én is így jártam, most nem lényeg hogy milyen de fogyatékossággal élek és anyai részről túlféltettek , így esélytelen volt bármilyen kaland. Egy tragédia után a helyzet megv áltozott de én is huszon évesen kezdtem csak el igazán a nemi életet és főleg az elején túlságosan is pótolni akartam mindent. Viszont cikinek nem ciki.
2023. jan. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Én is 21 évesen szexeltem először. Az sem érdekel, ha még sosem csinálta. Csak legyen szimpatikus, értelmes és kész.

N

2023. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22 évesen szexeltem először, addig a sport jobban érdekelt, mint a csajok. Azóta bőségesen behoztam 🙂

45F

2023. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak későnérők. Én is az vagyok. 21 évesen lett csak első csókom, meg a többi utána. Ez ilyen, mindenkinek más az élete. Anno nálunk is 23-ból kb 3 ember volt párkapcsolatban, meg kb 7 volt néha valakivel, néha senkivel. Nekem nehéz feldolgozni hogy úgymond le vagyon maradva, de akkor amikor ez történt egyáltalán nem így éltem meg. És mindennek így kellett történnie, mert akkor valószínűleg nem lett volna ilyen jó a tanulmányi eredményem, érettségim, nem lett volna időm jogsira, nem tudtam volna a hobbimat csinálni gimi mellett, stb. Huszas éveim elején járva meg úgy gondolom, hogy bőven van még mit élvezni az életben.
2023. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!