Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti elvártátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elvártátok a feleségetektől, hogy a szülés utáni 6 hétben kielégítsen titeket, mert behatolással nem lehet szexelni akkor?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 21:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Örült a párom, ha lecsukhatta a szemét azokban a hetekben. Egyébként velem együtt. Eszembe nem lett volna követelőzni.
2023. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Igen, nem akartam màshoz menni, nem vagyok fàból.
2023. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Bár a gyerekkel még csak próbálkozunk, de ilyenkor eszembe nem jutna ilyet kérni a páromtól. Megszült egy komplett embert basszus, idő kell a felépüléséhez, és nekem nem az a legfontosabb hogy kielégüljek, hanem hogy ő rendbe jöjjön minél hamarabb. Ha rám jön a kangörcs, kiverem a zuhany alatt. Ne legyünk már ennyire önző taplók basszus.
2023. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Minden időszaknak meg van a maga szépsége, nehézsége. Mikor születik egy gyereked pont nem ez lesz a legfontosabb. Nálunk én is rohadt fáradt voltam, főleg mentálisan. Kib*szott nehéz időszak volt mindkettőnknek, mert erre nem feltétlen tudsz felkészülni. Bőven elég volt bezuhanni az ágyba, összebújni. Idő, de ha mindketten jól csináljátok, és megy a figyelem oda-vissza (szokásos duma, de ez tény), akkor újra egymásra találtok és mehet majd az orgia. De annak nem akkor van az ideje. Ennyi.
2023. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Hülye vagy? Bőven elég volt a saját és a gyerek igényeit kielégítenie, kvázi életben tartania magukat. De aki ilyet kérdez, tuti nem esett át ezen.
2023. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
K.rvára nem "várok el" semmit. Cseszheted a kapcsolatod ha követelőzöl, akaratoskodsz és kiköveteled magadnak a szexet. Muszájból lehet megteszik, de reszeled vele az érzelmi köteléket és előbb-utóbb zsákutcába jut az egész story. Ha ráéreznek hogy ilyen típus vagy akkor meg nem hogy közös gyerek nem lesz, de az első randin nem fogsz túljutni egy értelmesebb nőnél.
2023. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Azt ugye vágod, hogy a z ő problémája nagyobb, mint a férfié, aki azon sír, hogy nincs szex?

Akiben vagy egy kis empátia az ezt megérti.

2023. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert a 6 hét azzal telt hogy adaptálódjunk mindannyian és megszokjuk az új helyzetet. A feleségem császáros is volt, biztos fájdalmas dolog pluszba még. Örültem ha olykor mosolyogni láttam, mert könnyeket azt sajnos többször. De nem kell fosni, jó esetben ideiglenesen kerül háttérbe a szexuális élet. Simán bírható, vagy nem kell gyereket vállalni.
2023. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Nincs gyerekem, de úgy tudnám elképzelni hogy ha magától szeretne nekem ilyen módon örömet okozni akkor rendben. De ha fáradt, nyúzott, akkor inkább én mondanám hogy aludjon csak, mert rá most nagyobb szükség van mint bármikor. Azt nem tudnám elképzelni hogy várjam tespedve mikor végez a gyerekkel, és még én is egy plusz kötelezően teljesítendő teher legyek a nap végén. Megoldom addig magamnak, ezen ne múljon.
2023. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem.
2023. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!