Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi nem képes kielégí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem képes kielégíteni feleségét szexuálisan , mert már nem képes a merevedésre , akkor ezt megteheti akár egy felcsatolható mű pénisszel ?

Figyelt kérdés

Afféle segédeszközként értem a mű péniszt .

Nem tudom ugyan , hogy ugyan úgy élvezné e egy nő a mű pénisz által nyújtott kényeztetést , mint ha azt egy eredeti, igazi hús , vér férfi pénisz nyújtaná számára .

Nos férfi ként , nem lenne olyan szerintem , közel sem mint egy sajáttal , de a látvány és a tudat , hogy a másik fél boldog tőle , szerintem részben kárpótlást jelentene .

Mi a véleményetek , férfiak s nők ?



#Bóbitás .
2023. jan. 10. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Ugyanolyan biztos nem lenne, még csak meg sem közelítené az eredeti érzést. De inkább mint az általában ajánlott kéz-száj megoldás. A behatolás az behatolás. Azt semmiféle orális kényeztetés, csúcsra juttatás nem tudja pótolni.


n

2023. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Úgy fogalmaztál, hogy "már nem képes a merevedésre" ebből az feltételezem, hogy öregség miatt. Szerintem, ha valaki olyan idős, hogy abszolút nem áll már az árbóc, mert nem olyan a vérkeringése, szíve, izmai, stb. Akkor egy felcsatolható mű pénisszel se próbálkozzon, mert előbb-utóbb combnyaktörés lesz a vége.
2023. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nyelv, kéz plusz ujj kombótól is boldog vagyok. Szóval számomra nem feltétlenül kell egy felcsatolhatós. De ha nagyon be akar hatolni akkor inkább vibrátorral tegye. (L)
2023. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3# assal egyetértek.
2023. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hm, nagyon megoszlanak a vélemények , amint látom .

2 nek : Nem kimondottan 80 + éves öreg papára gondoltam .

Lehet egy férfinek bármely egészségügyi problémája , akár 40 évesen is .

2023. jan. 10. 13:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, #1 vagyok. Persze, hogy megoszlanak. Hisz ahány nő annyi orgazmus. Van akinek hüvelyi nincs, van aki meg pont hogy csak behatolástól tud elmenni.
2023. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig #1 vagyok.

De még olyan is lehet, hogy már csak azért is igényelné a nő az ilyen jellegű pótlást, mert maga a testi közelség amit egy aktus ad, az is hiányzik neki. Szóval nem csak az orgazmusra vágyik, hanem mindenre amit egy együttlét, egy aktus ad.

2023. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6/ Igen , ebben teljesen igazad van .
2023. jan. 10. 14:11
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Nagyapám mondogatta "Tanulj meg fiam lankadt fasszal baszni"

Vagy vegyél kék tablettát.

2023. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy párom akinek betegsége miatt lehetetlen volt a behatolás. Kéz-száj kombóval megoldottuk. Évi 2-3x vibrátor. Olyan ujjai voltak mint soha senkinek, nagyon értett hozzá. Az orgazmusok hosszabbak és sokkal intenzivebbek voltak mint behatolással elérhető. Rendszeresen spriccelve élveztem.

Privátot nem kérek!!

2023. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!