Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

No, hogy az elején kezdjem. Van egy fiú,aki elég rég ismerek, körülbelül 12 éve. Gimiben ismertünk meg egymást.Akkoriban volt barátom,már akkor beszéltünk messengeren,de mindig letereltem. Utána amikor szakítottunk az akkori exemmel,ismerkedtünk,kavartunk ezzel a fiúval. Szex nem történt. De valahogyan nem alakult úgy a dolog, szerintem sokáig nem volt biztos magában és én sem magamban. Telt múlt az idő, nekem lett párom,ahogyan neki is. Ezzel a lánnyal úgy tűnt hogy jól elvannak és el is veszi. De nem így lett,szakítottak. Ekkor újra megkeresett. Én évvekkel hamarabb jöttem össze a jelenlegi párommal, de akkoriban is gyakoran írt amíg ő szingli volt. Nem egy megcsalós típusú ahogyan én sem. Aztán volt egy időszak amikor egyikőnknek sem volt senkije és belecsaptunk a lecsóba,szexeltünk egy hatalmasat. Túl jó vele a szex.

Tovább teltek az évek, és egy munkahelyre fújt minket a szél. Jelenleg a mostani párja is,ott dolgozik. De gyakran ír és kavartunk is. Azt mondja hogy senki nincs olyan hatással ahogyan én. Azt mondja hogy legszívesebben szétszedne.... De jelenleg a párja már terhes is. Itt a következő csavar.Bántja is a dolog hiszen nem szép dolog, de azt mondja hogy nem bírja magát tartani velem szemben. Létezik hogy évek múltán is ennyire vonzódjon valakihez? Ötletek?



2023. jan. 14. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
igen
2023. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

LÉtezik.

Ezt viszont nem értem:"Túl jó vele a szex."

Mi az hogy túl jó? Az is baj már ha nagyon jó a szex??

2023. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gímibe kellett volna még összejönni vele.. Akkor nem lenne se megcsalás, se terhes barátnő ami miatt nem lehetnétek együtt. Jogos hogy bűntudata van, őszintén nem tudom mit tennék a helyedben
2023. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Vélhetően semmi nem lesz ebből,tudom jól. Igazából ezt már elkönyveltem magamban,nem akarok szétszedni egy családot.
2023. jan. 17. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!