Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régen hogy szexeltek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen hogy szexeltek?

Figyelt kérdés

Egész pontosan a középkorra vagyok kiváncsi, amikor nem nagyon tisztelték a nőket. Volt csókolózás, orál, anál? Akkor volt együttlét amikor a férfi akarta vagy a nő is kezdeményezett? A nő mondhatta hogy fáj a feje, most nem akarja?

Nemeseknél máshogy volt mint egy egyszerűbb családnál?



2023. jan. 15. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
1 féle póz volt: a misszionárius.
2023. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Olvass Villiont ;)
2023. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
A nő lukába bedugta a férfi kiálló részt
2023. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
A királyé volt az első éjszaka hogy elhálja házasságot!🤴
2023. jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7%
Régen még alanyi jogon járt a nő a férfinak, ami így is volt rendjén. Manapság már csak a legalfább chad-ek kaphatnak nőt, mindenki másra undorral köpnek. Bárcsak lenne egy időgépem...
2023. jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%

Eddig nem nagyon jöttek értelmes válaszok...


Mivel a férfiak sok ideig távol voltak, így a nőknek erényövet kellett hordani, ami nem engedte az idegeneknek a behatolást, viszont rendesen tisztítani sem lehetett... El lehet képzelni, mennyi fertőzés alakult ki, stb.


Ez pont azért kellett, mivel a középkorban voltak eléggé népszerű lovagok is, akik akkori lanttal adtak elő különböző dalokat a nőknek, hogy ellophassák a szívüket.


Az erényöv így tehát a teljes behatolást akadályozta, mert ha valaki más megpróbált behatolni, akkor az sajnos csonkolással járt.

2023. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sajnos nem volt kérdés hogy a nő akar e vagy sem, kellett és kész. De ez érdekes téma, kiváncsi vagyok az értelmes válaszokra.
2023. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

"így a nőknek erényövet kellett hordani"


Urban legend. A gyakorlatban nem viselték.

2023. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

-Hé szomszéd! Hoztam egy csirkét, ekaphatom az asszonyodat?


-Persze bent van a házban!


-Most beszétem az uradda, türd föl a pantallódat!



-Már megint!?

2023. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

“Régen még alanyi jogon járt a nő a férfinak, ami így is volt rendjén.”

Egy elmebeteg pszichopata szerint biztosan, normális ember meg tisztában van vele, hogy minden ember önálló, érző, szabad akarattal rendelkező egyén, aki senkinek nem “jár”!

2023. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!