Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ha kezdtek kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ha kezdtek kicsit szerelmesek lenni egy csajba akkor is szoktátok lájkolni olyan csajokat akik bejönnek ? Vagy ilyenkor csak rá tudtok gondolni ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak azokat likeolom akiket meg akarok dugni... Ha valaki feltesz egy képet likeokat vár rá és minél több van annál jobban örül neki csak odabökök a kijelzőre és hozzáadtam egyet a kedvelők számához neki boldogság nekem meg csak egy apró mozdulat.
2023. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De itt most kimondottan az volt a kérdés hogy akik amúgy bejönnek.
2023. jan. 16. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem biztos a dolog, addig ilyen minimális gesztusok nálam beleférnek. Talán az első fél évben. De annyira nincs is értelme az ilyennek, mert ha 3 hónapon át nem interaktálsz egy csajjal, akkor úgyis elfelejt. Nagyjából annyit ér, hogy ha véletlenül nem tart sokáig a l'maour, akkor nem lesz olyan kínos nyomulni az X Y-nál. Ez a "több vasat tart a tűzbe" általában csak olcsó önámítás, valójában csak arról dönthetsz, hogy átadod-e a helyed a soron következő hódolónak vagy sem.
2023. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem is foglalkoznék olyan pasival, aki csajszikákat lájkolgat... legyen már felemelőbb elfoglaltsága... ha az én mércémmel jó pasi, akkor meg "lájkolgatja" élőben azt, aki kell neki.

Ne add lejjebb!

2023. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sose lájkolgattam senkit a szó szoros értelmében, közösségi oldalakon.

Viszont annyit mondhatok, hogy amikor a legszerelmesebb voltam, akkor is mindig feltűnt más nők szépsége, persze nem kezdtem el flörtölni velük. Olyan barátnőm is volt már, akivel nagy egyetértésben dicsértük magunk közt a jócsajokat utcán, társaságban stb.

2023. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!