Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemétség lenne, ha tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne, ha tényleg elfenekelném, amiért elvesztette a fogadást?

Figyelt kérdés

A suliban van egy nálam fiatalabb lány (én 17 vagyok, ő 16), aki teljesen odavan értem, de én nem igazán szeretnék összejönni vele. Múlt héten rávett egy fogadásra azzal, hogy ha ő nyer, elviszem egy rendes randira, ha pedig én, akkor büntetésből elfenekelhetem (valami durvát akartam mondani, amivel elijesztem...).


Végül én nyertem, és azóta el is kezdett cukkolni azzal, hogy gyáva vagyok, ha nem csinálom meg, amit ígértem, ráadásul a közös barátaink előtt, úgyhogy egyre kínosabb...


Kedvem lenne kicsit tényleg megbüntetni ezek után, meg valamennyire izgat is a gondolat, mert elég jó segge van, de nem tudom lehetne-e bajom belőle, vagy nem használnám-e ki nagyon durván ezzel, hogy fizikai fájdalmat okozok neki "csak úgy" poénból, mikor ő valszeg tényleg belém van zúgva. Ti mit csinálnátok a helyemben?



2023. jan. 16. 19:18
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
Csapjál már rá arra a seggre, mit baszakocc?
2023. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem szeretnél tőle semmit, akkor vedd poénosra a figurát. De ügyel rá, hogy semmiképpen se alázd meg!
2023. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%
Verd el a popóját.
2023. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
95%
Én adnék a fenekének simán.
2023. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
95%
Nadrág nélkül vagy nadrágban? Ő kérte, szóval én nem venném kihasználásának.
2023. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
Ha incselkedik veled akkor meg kell paskolni. De nyilván nem úgy, hogy teljes erőből, hogy fizikai fájdalmat okozzál számára.
2023. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
81%
Dugd is meg mit játszol?
2023. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%
Ha már ő provokál akkor puhaf@szúnak tarthat téged... verj oda neki
2023. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
91%
Inkább simogasd meg a seggét aztán csapj rá egy nagyot majd mond hogy nem akartam ekkorát és újra simogasd meg.
2023. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
61%
Majd megkefèlem én ha te bamba vagy. Hogy néz ki a kis bige?
2023. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!