Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem merem máshol megkérdezni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem máshol megkérdezni, de lányok! Szangottatok már?

Figyelt kérdés
2023. jan. 16. 22:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Senki se válaszolt a kérdésre. A #9 legalább leírta a jelenséget, meg csatolt linket, de úgy látom a többség műveletlen.
2023. jan. 17. 04:24
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

11. 🤣


Életében már mindenki, ha máskor nem, gyerekként

2023. jan. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

Nekem a párom szívesen hallgatja, ha nem tudom visszatartani semmiképpen sem a fingást. (Még a telefonba is viccesen megjegyzi, ha meghallja éppen: "jó ebédhez szól a nóta" - és nevet egyet.)


Nem mindig és mindenáron. Csak alkalmanként poénkodik vele figyelemelterelésképpen, hogy le tudjon csillapítani, ha valami a kelleténél jobban felbosszantott.


Mivel el tudom engedni magam mellette gátlások nélkül, ez a vágyaimat is felturbózza rendesen iránta.

2023. jan. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda? 🤣
2023. jan. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
és valakinek volt már flatulenciája?
2023. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!