Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogyan vezetnétek rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan vezetnétek rá a szűz barátnőtöket arra, hogy már jól esne ha kielégítene titeket valamilyen módon, úgy, hogy ne tűnjetek türelmetlennek ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Majd amikor ő úgy érzi, hogy készen áll ilyesmire, megteszi.
2023. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én nem kérnék ilyesmit, nem várnám el. Nyilván jól esne, de soha nem voltam az a típus aki sietettne bármit.
2023. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy.
2023. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Én nem erőltetném, de azért finoman próbálnék puhatolózni, hogy egyáltalán hogy áll a témához. Lehet, hogy esetleg ő is akarná már csak fél.
2023. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy vezetném rá, hogy megprobálnék kezdeményezni, hogy én kényeztetem őt. Ha belemegy, és élvezte, utána úgyis akarja majd viszonozni. Ha nem, akkor még vagy túl éretlen, vagy eleve ilyen típus.
2023. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Először elégítsd ki te. 👅


Utána hátha kedvet kap.

2023. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy találgatás meg reménykedés helyett szóba hozom a témát. Alap dolog tudni beszélgetni bármilyen témáról, ami a párkapcsolatot érinti. Megkérdezem, hogy áll a dologhoz, mit szeretne, mi fér bele és mi nem, mit tudok tenni, mivel tudnék segíteni, egyúttal mondom, hogy ha ő is benne van, akkor nekem nagyon jól esne már ez vagy az. Ha pedig kezdek türelmetlen lenni, abból sem csinálnék titkot (nyilván persze nem azzal nyitnék, hogy betelt a pohár, először csak finoman megemlíteném, hogy ez így hosszabb távon sem nekem, sem a kapcsolatnak nem fog jót tenni). Ez utóbbit nem azért tenném, mert bármire is rá akarnám vezetni, hanem egyszerűen úgy korrekt, ha ő is tudja, mire számítson, ne érje hidegzuhanyként, ha egy nap tényleg elfogy a türelmem és jobbnak látom külön utakon folytatni.
2023. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan kezdeményeznék amikor ketten vagyunk. Tipi-tapi, simi ruhán keresztül. S ahogy fent is írják, először te nyúlsz oda, próbálod hangulatba hozni, ujjazni miazmás és csak utána húzod a kezét a sajátodhoz.
2023. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Inkább magadat kellene rávezetned, hogy hogyan elégítsd ki, mert aztán más majd kezdeményezőbb lesz vele és akkor türelmetlenkedhetsz, míg megint találsz magadnak valakit.
2023. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy kell rávenni, akkor türelmetlen vagy hozzá képest. Ha nem akarsz türelmetlennek tűnni, akkor ne erőltesd.
2023. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!