Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretek posztot "lopni"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek posztot "lopni" ahogy a bommerek mondják,de ezzel teljes mértékben egyetértek. Ti mit gondoltok erről? Egyébként Vági Márton írása

Figyelt kérdés

Pocsék volt tavaly nőnek lenni – írja a 444-en Solti Hanna.

Mi férfiak (pláne a fehér, heteroszexuálisok) bezzeg éljük a privilegizált életünket, a jómódunkban meg mi mást is csinálhatnánk, mint elnyomjuk a nőket. Ezek vagyunk mi, ugye. De tudjátok még, hogy kinek volt pocsék 2022?


Például az ukrán fronton elhunyt férfi katonáknak.


Nekik is pocsék volt, persze mindez semmi ahhoz képest, hogy a nagy cégek menedzsmentjében több a férfi, mint a nő, ami nem más, mint maga a színtiszta elnyomás. Törvénybe kéne foglalni, hogy a fronton eleső katonák és a cégek menedzsmentjében is egyenlő számban legyenek nők és férfiak, az igazságosság jegyében. De ne álljunk itt meg.


A világon sokkal, de sokkal több hajléktalan férfi van, mint nő, a férfiak sokkal nagyobb eséllyel lesznek erőszakos bűncselekmény áldozatai, mint nők, sokkal nagyobb eséllyel kerülnek börtönbe, és jóval korábban halnak meg – miközben például Magyarországon jóval később mehetnek csak el nyugdíjba. Ilyen ez a patriarchális világ: igazságtalan.


Több egyenlőséget, hogy a következő év már ne legyen ennyire pocsék a nőknek, akiket mi elnyomunk.


Pocsék 2022, meséljetek még.



2023. jan. 18. 08:07
1 2
 1/20 StevenUp ***** válasza:
90%

Aki hülyeségeken görcsöl és ezeknek a gondolatoknak keresik szándékosan az erőltetett alátámasztását, azoknak minden évben pocsék nőnek vagy férfinak lenni.


Én legtöbb esetben azt látom y hogy az unatkozó vagy épp b*szatlan réteg az akik ilyen posztokat írnak... A többiek élvezik az életet vagy legalábbis gyakorlatiasabban látják.

2023. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy valami frusztrál téged.


Nézd. Fehér szűz férfi vagyok. az angolok hagyatéka, hogy utálják a nyugatiakat.

De gondolj bele.

Magyarországnak 0 gyarmata volt. Igen úgy nőttem fel hogy a nyugat rasszizmusa volt, de ehhez a Magyaroknak semmi köze.

A női meg a férfi nem pedig egyenértékű.

2023. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2es félreértesz,nem a feminizmus létét tartom rossznak,az okés és teljesen jó,hogy ugyannyi joguk van. A baj az hogy ez kifordult önmagából kulturmarxista módon numerus sexust követelnek,minden nem nekik tetsző dolgot(egyszerű bámulást is) jogilag büntetnék és közben eljátsszák azt h ők áldozatok
2023. jan. 18. 08:47
 4/20 anonim ***** válasza:
Mindig vannak szélsőségek mindenben. Miért zavar?
2023. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4es mert minden kurzusban kb hatalomra jutottak a szélsőségesek
2023. jan. 18. 09:19
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sokkal több nő lesz bűncselekmények aldozata mint férfi és ezt nem én mondom hanem statisztikak, és valószínűleg azert van több fefi a börtönben mert ők követik el a bűncselekményt :D logikus lenne :D nemde? - mindenki kereshet maganak áldozat szerepet, nőknek is lehet nők kevesebb fizetest kapnak pl a nőknek kell szülni ha gyereket akar egy pár, mindenkit fel lehet tüntetni áldozatként, hagyjuk már ezt a szenvedőüzemmodot, nincs lehetetlen csak tehetetlen, szedd össze magad es tegyél a sorsodért, ne a világot hibaztasd.
2023. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De nem kötelező szülni 6os
2023. jan. 18. 09:36
 8/20 anonim ***** válasza:
Látod és a többibe nem kötöttél bele :D , igen valoban nem kötelező szülni, de még mindig tartom magam a velemenyemhez, hogy szedd össze magad, felesleges gyűlölni a nőket azert mert nők, vagy fordítva mert neked valami épp nem jött össze.
2023. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha nők uralnák a világot, nem lennének háborúk, csak olyan országok, akik nem szólnak egymáshoz. Facebookon olvastam, és van benne valami. Ezt a háborút is férfiak indították, és egyébként ők is döntenek arról, hogy mennyi nőnemű katona vehet benne részt. Szóval érted... A saját döntéseket miatt rinyáltok.

A karrieristák nem tudom, hogy hogy jönnek ide, gyökérség keverni a kettőt.

Igen, azt is sokszor felhozzátok, hogy többször lesznek erőszakos bűncselekmény áldozatai, de azt sosem ecsetelitek, hogy az elkövetők maguk is férfiak. A börtönbe kerülésre annyit, hogy ne bűnözzenek.

Az egyetlen, amiben tényleg igazatok van az a nyugdíj, az tényleg szemétség

2023. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 GFman ***** válasza:

"Például az ukrán fronton elhunyt férfi katonáknak.

Nekik is pocsék volt, persze mindez semmi ahhoz képest, hogy a nagy cégek menedzsmentjében több a férfi, mint a nő..." Mindez semmi ahhoz képest?

Konkrétan azok az emberek meghaltak,családokat hagytak hátra.Lehet az én értékrendemmel van probléma,de nekem ez nagyobb tragédia annál,hogy mennyi vezető beosztású nő dolgozik éppen a cégeknél.

"Törvénybe kéne foglalni, hogy a fronton eleső katonák és a cégek menedzsmentjében is egyenlő számban legyenek nők és férfiak"

Most komolyan,ha lelőnek 10 férfit a háborúban,akkor küldjünk már oda 10 nőt is legközelebb,hogy meglegyen az egyensúly.Most vagy én értek félre valamit nagyon,vagy az írás nem jól van fogalmazva.

2023. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!