Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire szeretitek az orális szexet, kényeztetést? Csak teljes szex közben, vagy önálló eseménynek is jó? Akár adni, akár kapni. Persze szimpatikus férfival.

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hogy adja a kedv, hangulat, nincs előre meghatározva. Önmagában a "szimpatikus férfi" még kevés, annál több kell hogy legyen is valami.
2023. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Önállóan is simán. Adni is kapni is imádom. Jobban, mint a behatolást.
2023. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem akár önállóan is.

Adni és kapni egyaránt.

2023. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én leszbikus vagyok, de általában orális neha behatolassal is jo de inkabb az oralis.
2023. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak orál van egy hosszabb nap után, az is jó. De ritkán fordul elő ilyen. Általában mindig van szex is.
2023. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Önállóan is szeretem. Adni is, kapni is. De a szimpatikus férfi kevés ahhoz hogy ilyen történjen.
2023. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Kapni nagyon szeretem, számomra teljes értékű szexuális aktus.


Adni nem szeretem.


(Nem kérek gyűlölködő üzeneteket, nem ismerkedem, nem szexelek senkivel, senkinek nem kell az önzésemet elviselni.)

2023. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!