Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Spermamennyiség növelőkkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spermamennyiség növelőkkel tapasztalat?

Figyelt kérdés

A pasim az elmúlt 10 napban külföldi úton volt, és azt találta ki, hogy ez alatt nem maszturbál, és szed mindenféle spermamennyiség növelő szereket, hogy mikor hazajön, és először szexelünk, akkor extra nagy adagot lőjön.


Holnap ér haza, és ma azzal sokkolt, hogy a számba szeretne élvezni elsőnek, én pedig nyeljem le. A kedvéért szívesen megteszem, meg amúgy sem undorodok a spermájától, de szerintetek mire számíthatok, mennyire lesz sok? :D Van esetleg olyan aki ha fiú, szedett ilyesmit, vagy ha lány, akkor a pasija? Mennyire működnek, milyen volt a hatásuk?



2023. jan. 18. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tíz nap alatt mindenféle szer nélkül is összejön egy nagy adag. F
2023. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
2-3 decire számíts, hát tele lesz vele a szád teljesen.
2023. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Egy féldecit tuti spriccel majd, csak győzzed nyelni.
2023. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Az ejakulátum maximális mennyiségét a prosztata "befogadóképessége" határozza meg. Az meg kb. 2-3 nap alatt (egyénfüggő) gyakorlatilg 100%-ra telik. Szóval nem lesz neki sokkal több egy hét alatt mintha 3 nap alatt gyűjtögette volna. Az ejakulátumnövelő csodaszerek meg semmit sem érnek, senkinek sem nő meg tőle a prosztatája.
2023. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom megmondani, hogy a 10 nap kihagyás, vagy a "csodaszer hatása, vagy csak én voltam nagyon ügyes, de azért érezhetően jóval többet élvezett végül a pasim, mint általában. :D
2023. jan. 21. 11:38
 6/11 anonim ***** válasza:
és mi volt az a csodaszer? :D
2023. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3-4 nap alatt megtellik a orosztata geclvel. Az a max mennyiség.

Ha 10 napig nem veri ki akkor max annyira felizgul a prosztatában lévő cucc nagyobb részét adja ki elsőre. Ez jó kis gyerekcsináló adag amivel tele lehet tölteni a punit

2023. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem alapból sok szokott jönni, de egy időben utánanéztem és kísérleteztem hogy mi van még rá hatással:

1. Kihagyott napok száma: én azt vettem észre hogy kb 6-7 nap kell a teljes telítődéshez, sőt 10 nap felett már van hogy pisilés végén marad egy inger, amire ha “rányomok” akkor jön egy kis adag átlátszó ondó (nyilván spermium nincs benne, ez csak prosztata váladék)

2. A kihagyott napokhoz hasonlóan legalább ennyire számít a szex hossza. Egy hosszabb ingerlés után a folyamatos izgalom hatására még jobban feltelik a prosztata. Ha sikerül legalább 1 óráig elhúzni a dolgot na akkor van nagy durranás.

3. Tojás: 4-5 tojásos rántotta után este nagyobb az adag. Ezt az egyik barátnőm figyelte meg hogy utána még több jön.

4. Olvastam még a lecitin és a cink hatásáról is de az nálam nem volt annyira kifejező.

2023. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sokan kérdezték, úgyhogy kifaggattam a pasim, és 4 dolgot szedett: cink, lecitin, l-arginin és pygeum. Aztán hogy ezeknek pontosan mi a hatása, meg hogy ezek miatt élvezett-e nagyot, vagy a 10 nap kihagyás miatt, azt már nem tudom. :D De ő is kérte, hogy amikor hazaérkezés után először szoptam, akkor hosszan izgassam, meg tartsunk szüneteket, simán lehet, hogy az is számított. :)
2023. jan. 26. 00:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem bíram volna addig :D nekem is volt egy ilyen kísérletem, kb 5 nap után szinte magamtól elélveztem :D
2023. jan. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!