Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akivel nagyon kívántátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel nagyon kívántátok egymást és egyszer megtörtént a szex utána le nyugodtatok ?

Figyelt kérdés

Mind kettőnk házas de már 2 éve tart ez az erős szexuális vonzalom abban reménykedem ha egyszer megtörténne akkor el tudnánk felejteni egymást.

32N



2023. jan. 18. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Benne van ez is a pakliban.

Meg az is, hogy valamelyik megőrül tőle, felrúg mindent, és ámokfutni megy.

2023. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül! Ahogy az 1. válaszoló írja, az is benne van a pakliban, rájöttök, hogy eddig nagyon hülyék voltatok amiért nem lettetek már korábban is egymáséi!
2023. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha szar lesz, lenyugszol. Ha jó, megbolondulsz.

Más párokkal ha összejár az ember, annak mindig ez a vége, az összezártság eredménye. Jobb az ilyet kerülni, nem egészséges. Fiúk fiúkkal lányok lányokkal járnak el kikapcsolódni, nem kell otthonodba fogadni más bikákat/csajokat.


Hányszor megtörtént már, ismerősöm legjobb barátját kidobta a felesége, ő befogadta, aztán titokban elkezdte dugni az asszonyt, majd neki kellett otthonról mennie. "legjobb barátok" Szomorú. És mennyi ilyen van. De szerelemben nincs barátság ennyi ezt fel kellene fogni.

2023. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Bennem a vadászösztön dolgozik hasonlóan!

Amint ágyba viszem a kiszemelt hölgyet,pár alkalom után máris megvan a következő akit kinéztem!

Nem tudatos és nem vagyok magamra büszke, próbáltam ill dolgozom ellene,de mindig oda jutok

2023. jan. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem egyszer megcsalt, ugyanezzel az indokkal, de lebukott. Mondtam neki, semmi baj, de most akkor egyszer én is megcsalhatom legálisan. Nem örült neki, de sajnos az élet kegyetlen. Azóta jobb lett a házasságunk, hogy mindketten kicsit félrekufircoltunk.😊
2023. jan. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

elmesélem, hogy velem mi történt:

3 éve dolgoztam a munkahelyemen, mikor jött egy új kolléga. tipikus tündérmese is lehetne, mert ahogy kezet fogtunk azt hittem, hogy meggyullad a kezem. olyan kisugárzása volt, annyira helyes arca, fiatalabb is volt tőlünk. jól nézett ki na.

de az arca is jó nagynak tűnt. azonnal feltűnt, hogy van duma, mindenkihez tud szólni, mindenkire mosolyog... stb

nem tudom, hogy ő mit érzett az első találkozásnál, de már aznap bepróbálkozott nálam. na nem randival. kb csak azt nem mondta ki, hogy dugjunk egyet. lepattintottam.

2 nap múlva már randit akart. elmondtam, hogy miért nem a nem. (nem fejtem ki) azt mondta, hogy "oké, bocs. tudom mikor végleges a nem"


tényleg soha nem volt se egy rossz szava, se egy megjegyzése. se egy kéretlen érintése.

ahogy megismertük teljesen más kép jött le róla, mint első nap.

összebarátkoztunk, sok időt töltöttünk együtt. a vonzalom persze végig megvolt, de egyikünk sem lépett.


aztán 2 évvel később összevesztem az akkori párommal és kihez futottam? persze, hogy hozzá. pia, csók, szex... oké, elmondani nem tudom, hogy mennyire isteni, felszabadító...stb volt. de hogy én reggel hogy éreztem magam? na azt nem kívánom senkinek. hazarohantam és csak álltam a hideg zuhany alatt, hátha lemosom magamról a dolgot. szégyelltem magam leírhatatlan módon


na és menni kellett dolgozni. rá se bírtam nézni. próbált velem beszélni, elmondta, hogy ő mit gondol. de nekem mit kellett volna tennem? óriásit csalódtam magamban, mert megcsaltam a párom, pedig én mindig büszke voltam rá, hogy én ilyet sosem csináltam.

benne is csalódtam, mert tudta, hogy mi a véleményem a megcsalásról. ráadásul úgy éreztem, hogy az első naptól kezdve csak meg akart dugni. mondtam is neki, hogy oké, meg voltam. pipáljon ki vagy strigulázzon, de hagyjon végre békén.

de leginkább azt szégyelltem, hogy bármikor képes lettem volna ráugrani, annyira isteni volt a szex. és annyira de annyira kívántam újra, hogy a falat tudtam volna kaparni


3 év kő kemény kínlódás jött. ő kimondta, hogy csak engem akar. én szakítottam a párommal, de nem mertem vele bevállalni. voltunk másokkal is, hol ő volt szingli, hol én...már az is előfordult, hogy egy kolléganő megkérdezte tőlem, hogy "dugtatok?" válaszolni sem tudtam annyira meglepett, mire azt mondta, hogy ha igen, akkor csináljátok újra, ha nem akkor meg itt az ideje, mert ezt rossz nézni...

nem tudtam, hogy az évek óta tartó szégyen érzetemet lehet fokozni, de csak sikerült, hisz ezek szerint a kollégák is látták, hogy vmi megváltozott köztünk, de nagyon.


aztán csak összejöttünk. első nap még bútor is szakadt össze alattunk, pedig nem vagyunk több száz kilók együtt.

fél év után elvett. ennek már lassan 6 éve


nem tudhatjuk előre, hogy mi hogyan fog elsülni. lehet, hogy nektek elég lesz egy alkalom, de az is lehet, hogy sokkal rosszabb lesz utána.

meg persze az is lehet, hogy ő életed szerelme


nem tudunk neked konkrét tanácsot adni, ami tuti bejön. talán csak annyit mondanék, hogy ha lefekszel vele, akkor ne azért tedd, mert úgy gondolod, hogy majd utána nem fogod kívánni. mert ebből hatalmas pofára esés lehet.

2023. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%

#6


De szép sztori, a kiskegyednek is beküldheted.


Gondolom azóta is olyan csodálatos a szex minden alkalommal és azóta más nőktől nem kérdezi meg dugunk-e.


Olyan jó volt a szex le se tudtad mosni? Mi az hogy olyan jó?? Persze hogy jó ha valakit kívánunk otthon meg emiatt elhanyagoljuk a párunkat, mert titkon arra készülünk, hogy mással kefélünk. Hát akkor a legjobb.

Gondolom őszintén bevallottad a palidnak, mi? Aztán szakítottál vele?


100% értékelésedet le se rontom, olyan szép megjátszósak az emberek, hogy ezt összehozták neked.

2023. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rohatul nem egyre erősebb lesz a vágy aki menni akar arra rá kell adni a kabátot.
2023. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!