Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 as lanyok!???

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as lanyok!???

Figyelt kérdés

Ti max mennyivel fiatalabb pasival tudnátok elkepzelni?

20 az nagyon fiatal?

Nekem olyan érzésem van gondolati szinten veluk kapcsolatban, hogy ártatlan es biztos nem kívánna meg, undorodna tolem. Pedig szexuális vagyok. De akk miet gondolom ezt?



#Fiaal fiu #Oreg no
2023. jan. 22. 18:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%

Kérdés: "30 as lanyok!???"

- Erre nehéz mást válaszolni, mint hogy ez a magyar nyelv meggyalázása.

Látom most igyekeztél fejlődni, kicsit sikerült is, de azért még messze nem tökéletes.

2023. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ignoráld a kérdést légyszíves
2023. jan. 26. 17:10
 13/20 anonim ***** válasza:
24%

"légyszíves" => légy szíves

És akkor az írásjelekre nem tértem ki.

2023. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Örülök hogy teljesen haszontalan a válaszom bár igazad van kedves kérdező a 3ból csak egyre válaszoltam úgyhogy most pótolom:

Ti max mennyivel fiatalabb pasival tudnátok elkepzelni?

25 vagy felette

20 az nagyon fiatal?

Igen. Kifejtve: mivel idén leszek 35 ezért másfél évtized lenne a korkülönbség. Nem hinném hogy lenne bármilyen közös témánk. Ez már egy teljesen más generáció, más életfelfogással stb.

Nekem olyan érzésem van gondolati szinten veluk kapcsolatban, hogy ártatlan es biztos nem kívánna meg, undorodna tolem. Pedig szexuális vagyok. De akk miet gondolom ezt?

Szexuálisan pedig: egy 20 éves is lehet tapasztalt, ha te ilyen vagy akkor meg tudnád mutatni biztos. Ha nem akkor az olyan harmincasoknak jönnél be akik szeretik "tanítgatni" a partnerük.

Remélem így olyan választ kaptál ami megfelelő információkkal szolgált számodra 😉

2023. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%

10. A magyar internetes kultúra lényege: Bárhova mész, bármit csinálsz mindíg a nyomodban lohol egy kisebb hadseregre való önjelölt nyelvtan tanár... És megtalálnak!

Tökmindegy mit posztolsz, ameddig van cseszegethető vesszőhiba, valaki rá fog ugrani. Ne parázd túl, és főleg ne vedd magadra :D

2023. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Whitewolf19 ***** válasza:
68%

Nekem már 21-22 évesen volt kapcsolatom idősebb nővel.. 30-40 közöttiekkel is.

Ennek oka az, hogy tudtam velük kommunikálni és volt tartalom.. Több egyetértés is.


Szerintem neked akkor van esélyed, ha gyerekes... De nem szó szerint, hanem felfogásban...


F/27

2023. jan. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaz 29 vagyok egyenlőre nem tudom elképzelni hogy 1 év múlva nálam fiatalabb pasival bújnék ágyba akkor se ha Ő a falu bikája
2023. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a férfi legyen az idősebb én 18 évesen is a nálam idősebbet választanám
2023. febr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%

Idősebb legyen a pasi.

Egy 20 éves pasi még szinte gyerek. A legtöbbjük még iskola padban ül, anyuci, apuci hajékába, nulla munkatapasztalattal, stb.

A 30as nőknek jobb esetben van egzisztenciájuk, letettek már valamit az asztalra amit ők értek el és nem a szülői vagyonból mutatnak fel.

Szexálisan is. Azért egy 30 + os nőnek van tapasztalata. Tudják mit akarnak. Amit sajnos nem is értenek a fiatalabbak, nem még teljesítsenek.

2023. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egy 30as nő ha akar gyereket, akkor el kel kezdeni a projektet azonnal. Egy 20 éves majdnem biztos hogy nem fogja ezt akarni.


32 én éves nő vagyok és a párom 6 évvel fiatalabb.

2023. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!