Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha aszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha aszex?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogyha a csaj akivel vagyok aszex, és nem akar lefeküdni. Nekem ő lenne az első, neki már volt. Én nagyon kívánom őt, és próbálkoztam de nem szeretne. Kicsit úgy érzem, hogy csak én nem vagyok elég jó neki.

2023. jan. 23. 10:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Szedd magad össze és keress normális nőt, ne pedig lelki sérülteket használj elsőbarátnős ugródeszkának.
2023. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

"Van valami mentális betegsége, családi okok miatt. Jár is pszichológushoz."

Na, akkor pláne hagyd ott, de sürgősen! Gonoszul hangzik, de higgy nekem, nem hiába szokták mondani, hogy "don't stick your dick in crazy"!

Több lelki sérült nőm is volt, valahogy ezek találtak meg és hiába próbálsz jófej lenni, a velük való kapcsolat maga a pokol.

Ne szivasd magad egy pszichóval!

2023. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fent is írják - dobbantanod kellene. Lehet a pszichomókusa egyenesbe állítja majd, de semmi garancia nincs arra hogy utána veled akar majd búbolni nem pedig mással de addig lelki szemetesládaként használ.

Ha nem egyeznek a szexuális igények, preferenciák akkor jobb lezárni a dolgot még mielőtt nagyon belebonyolódna az ember.

2023. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ad nekem megveszem.
2023. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!