Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tiktok gyakran feldobálja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tiktok gyakran feldobálja a forró citromos kv ötletét mint pénisz növelési módszer próbáltátok már?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen hülyék veszik be ezt mint te. Egyébként a citromos kávé a tiktokon volt már mellnövesztő, fogyást elősegítő ital is. Akkor vond le a következtetést mennyire lehet igaz. Nőni nem fog tőle a farkad csak össze fosod magad..
2023. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Szeretem a kávét, szeretem a citromot, de a kettő együtt egy rémálom lehet.
2023. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2023. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire egyszerű lenne nagyobb farkat növeszteni, azt biztos, hogy nem 2023-ban fedezték volna fel, hanem úgy nagyjából akkor amikor kitalálták a kávét mint italt.
2023. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Évek óta csinálom, havi 1,056cm-t nől!! Most tartok 42cm-nél de ez a legtöbb nőnek sajnos kevés, ezt is láttam a tiktokon...
2023. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Pont annyit fog nőni tőle mint ha jeges vizet borogatnál a nyakadba. A tiktok a hülyeségek terjedésének újabb fellegvára lett 😂
2023. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!