Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm azt mondta a felcsato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta a felcsatolhatós már túl fura lenne neki. Ötletek, hogy tudnám vele megkedveltetni?

Figyelt kérdés
Sokmindent csináltunk és kipróbáltunk már együtt, de ez már furcsa neki, pedig nekem nagyon tetszik az ötlet.
2023. jan. 23. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Rendesen nem áll fel és nem tudod megdugni???
2023. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak lányok, akiknek benne van a zsigereiben, hogy szeretnék a csípőjükkel a fiújukat hátulról lökdösni, meg vannak, akiknek ez nincs.

Ha neki nincs, nem tudod megkedveltetni vele az ötletet.

De ha van kedve, akkor csak kapjon el hátulról és lökdössön.

Ha ez tetszik neki, lehet, hogy idővel akar majd többet is.

2023. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De feláll és meg is szoktam dugni rendesen, meg őt is kikötözöm néha. Ez csak extra játék.
2023. jan. 23. 15:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem egészen úgy van, hogy valakit nem izgat ez a dolog, akkor csinálsz valamit, és hirtelen izgatni fogja. Mert a szexhez kéne, hogy őt is izgassa, ne csak megcsinálja a kedvedért, nem? Mert esetleg rá lehet venni, hogy tegye meg, de nem fogja izgatni, feladatként éli meg, teherként. Mi lenne, ha nem erőltetnéd? Később fel lehet még hozni a témát, hátha, de neked is el kell fogadni, hogy mindig mindent nem lehet megkapni. Annyi más lehetőség van, azt írtad, hogy amúgy nyitottak vagytok, akkor keressetek mást, és kész.
2023. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erőltetnék semmit, amit nem akar a másik. Könnyen talál mást, könnyebben mint te, hidd el!
2023. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát bárhogy szeretem a párom és mi is megéltünk sok mindent, de ezt nem tenném meg neki semmi pénzért. Ez enyhén homofób hajlamra vall szerintem...

Vagy a kérdést értelmezem rosszul és te tennél fel felcsatolhatósat?

2023. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Miért izgassa, amikor egy nőnek ebben semmi természetes és élvezezes nincs?
2023. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Alapvetően az erőviszonyok felcserélése az izgató számomra. 10+ év után izgalmas lenne felcserélni ezt. Mert ennyi időn keresztül mindig én csinálok mindent, a nők meg általában csak élvezkednek.


Azt gondolnám, hogy egy nőnek is izgi lehet az aktívabb szerep alkalmanként.

2023. jan. 23. 18:11
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

"a nők meg általában csak élvezkednek"

Igen, ez jogos.:) Ha jó a szexuális élet, akkor a nőnek több jut, gyárilag így van leosztva.:))

Neked meg ugye ott a prosztatád...:)

2023. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Jó, de amikor te hatolsz be, te azt ugyanúgy élvezed, mindkettőtöknek Jó. Amikor ő hatol be eszközzel, az a nőnek nem élvezet. Azért ez egy oltári nagy különbség.
2023. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!