Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak miért csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért csak a vékony csajok jönnek be akkor is ha nem szépek?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy az illető csaj mondjuk 160, vagy 165, vagy 170 centi magas, de emellett 50 kilós, kis vékonyka, vékony a lába, karja, keskeny a csípője, kicsi a melle és a feneke, az arca meg mindegy.


És tegyük fel a másik szintén 160, 165, vagy 170, de kicsit több van rajta, mondjuk 55, 60, vagy 65 kiló, kicsit erősebb a combja, kicsit szélesebb a csípője, hangsúlyos a melle és a feneke, arcra mondjuk átlagos, helyes vagy nagyon szép.


Miért jön be nektek jobban az első kategória, a nagyon-nagyon vékony, fiús vagy kislányos alkat, akkor is ha nem szép?


Mi bajotok van azzal, ha nem annyira nagyon vékony, hanem kicsit több van rajta, mondjuk átlagos alkat, vagy nem fiús-kislányos, hanem homokóra alkata van?


Azzal mi a baj?



2023. jan. 24. 12:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazán értem miről beszélsz. Nőként is az a tapasztalatom, hogy a férfiak szeretik a széles csípőt, nagy feneket, nagy melleket, vastagabb combot.
2023. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, de ez egy hülye általánosítás! Nem egyformák az emberek ízlése, van akinek ez tetszik jobban, van akinek az, meg van akinek mindkettő.
2023. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
27%

Ezt látják a TV-ben meg mindenhol hogy ez a menő. Pedig sztem a teltebb lányokban is van bőben fantázia.. :)

Lányok általában a magas, kigyúrt pasikat kedvelik. Persze nem mindenkire igaz. Itt is vannak ugyanúgy kivételek, mint a a másik esetben.

ha te egy ilyen "átlagos" alkat vagy, esetleg kicsit teltebb, kérlek ne akarj vékony lenni, ne állj be abba a képzeletbeli sorba. Légy önmagad. (40F)

2023. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
93%
60-65kg még teljesen jó,be szokott jönni 26F
2023. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%
Normális legyen, ne éhező gebe. Legyen melle!
2023. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

3#, könnyű ezt mondani.


Amikor mindenhol ezt látom, akár átlagos pasi, akár helyes pasi, de csúnya pasik is, ha jóképű akkor pláne, mind vékonyat akar, és vékony a barátnője.


Azt látom, ha a pasi szuperjóképű is, a csaj pedig csúnya arcra, de hiperszupervékony, akár alacsony a csaj, akár magas, az a tipikus vasággyal együtt 20 kiló se feneke se melle, vékony karok és lábak.


Emellett egy olyan nő aki nem kórosan elhízott, nem 200 kiló, hiába sportol, ha egyszer genetikailg erősebb a combja, és kissé széles a csípője (ergo, a sport, fogyás nem változtat rajta), kiáll a feneke és a melle (plasztika nélkül) labdába se rúghat ezek mellett a kis vékonyka csajok mellett, akkor se ha mellette helyes arca van.


És nemhogy magas kigyúrt jóképű pasiknál nincs esélye, átlagos alkatú és átlagos arcú pasiknál sem, mert azoknak is ilyen vékonyka nő kell.

2023. jan. 24. 12:50
 7/41 anonim ***** válasza:
90%
Én ennek teljesen az ellenkezőjét tapasztalom. Most még divatos is a kerek fenék. Nagyon vékony lányokat csak fiatal korban látok jó pasikkal, amikor még érthetően a korosztályuknak megfelelően a kislányosakat preferálják.
2023. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a 165/80-as kategória jobban bejött mindig is, mint az 50-60-as.

Nem vagyunk egyformák, kinek mi tetszik.

2023. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
72%
A husi nők számomra sokkal kívánatosabbak, mint a csontik, akikből 12 egy tucat. 45f
2023. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
85%

Voltam 180 centiméteresen 50 kg. Jól éreztem magam, bármit felvehettem, mutattam is amim van, meg ami nincs is (75A-s mell).

Híztam 10 kg és érdekes még mindig megnéznek.

De mondok durvábbat is. 120 kg barátnőmet többen akarták ágyba vinni, mint engem a "modellt". Miért is? Kisugárzás.

Ha látják rajtad hogy jól érzed magad a bőrödben tök mindegy hogy nézel ki, úgyis kelleni fogsz a pasiknak. Mert sok esetben a kisugárzáson múlik minden. (meg az ápoltság)

2023. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!