Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben pisi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben pisi?

Figyelt kérdés
Szex közben gyakran kilő valami belőlem, és azt hittem eddig, hogy a "squirt" az, ami nem pisi. Leggyakrabban zuhanyzóban/fürdőszobában történő szex esetén történt, így nem tudtam rendesebben "kielemezni", a párom pedig nem mondott semmit (ő az arcába is kapta...). Viszont most volt alattam törülköző, és amikor megszáradt pisiszaga volt... Nagyon kellemetlenül érzem így most magam, gondolom a párom nem akarta mondani, h ne hozzon kellemetlen helyzetbe, de ezek szerint mégis bepisilek szex közben, és nem tudom, hogy ezt hogy kezeljem... Más is tényleg bepisil?
2023. jan. 26. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nincs olyan, hogy squirt, az pisi. Kutatás is készült a témában és tényleg csak pisi. Kellemetlenül pedig ne érezd magad, engem úgy is baromi izgat a squirt, hogy tudom, hogy valójában micsoda. Valószínűleg a párod is ezt gondolja. :D
2023. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

De a squirt is pisi, mi más, húgy.


Az inkontinenciát sok minden okozhatja, ami fő, érdemes szex előtt közvetlen üríteni a hólyagot és ne igyál sokat előtte.


Amúgy meg urológus.

2023. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

Aki nem ért hozzá, minek ír?

Létezik ez is, az is.

2023. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem létezik ez is, az is. Minek okoskodsz, ha egyáltalán nem értesz hozzá? Szerinted honnan jön annyi folyadék, valami varázslatos mirigy hirtelen a szexuális izgalomtól megtermel fél liter nedvet, vagy mi?


[link]


Olvasgass kicsit. Tényleg igaz, h a leghülyébbek idiótáznak másokat... :D

2023. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Nekem mondegy, hogy mi. Örülnék ilyen nőnek :)
2023. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Esetleg inkább wiki:

[link]

"A valóságban azonban az ejakuláció során lehetetlen vizeletet üríteni, hiszen az orgazmus hatására az izmok olyan erősen összehúzódnak, hogy teljesen elzárják a húgyhólyagot."

2023. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

6-os


A lapos föld hívők is be tudják linkelni az alátámasztó szakmai anyagot.

Az internet kiszolgálja a hülyéket is álhirekkel.

2023. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért a wikit álhírforrásnak nevezni egy kicsit erős. Valami indoklás nem ártana hozzá, hogy szerinted a Telex miért jobb.
2023. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

A lepontozás az nem érv, és nem indoklás.

Csak egy jel, hogy elfogytak az érveid.

2023. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően én sem gondolnám jobbnak a telexet sem, még ha (állítólagos) újságírok írják, de ez egy egész korrektül lehozott cikk volt.

Rengeteg forrás van benne, utána lehet olvasni nagyjából mi a helyzet.

A belinkelt wiki cikkben (amit egyébként bárki szerkeszthet) 2db hivatkozás van, amik nagyjából ugyan azt állítják, mint a telexes cikk és az abban lévő tudományos hivatkozások.:)

2023. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!