Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan alakul ki egy serdülő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakul ki egy serdülő fiúnál, hogy ő "észreveszi" a lányokat?

Figyelt kérdés
Tehát az, hogy őt már érdeklik a nők, a szex. Ehhez milyen belső vagy külső dolgok kell hogy megvalósuljanak, és általában mikor szokott ez létrejönni?

2023. jan. 28. 18:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%

Én már negyedik osztályba is néztem a csajokat.

De hatodikba meg aztán már azt lestük hogy kinek milyen és hogy látszik át a puncija.

Utána meg már volt olyan lány akinek láttuk a punciját hogy szőrös, na ez nagyon tetszett.

2023. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Már matyizás előtt néztem a seggeket. Miután elkezdtem köptetni a félszemű kobrát egyértelművé vált a képlet, hogy jó lenne beledugni a péniszem egy meleg, csúszós punciba ahelyett, hogy kézzel tutujgassam a janikát.
2023. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Úgy látom ezt a kérdést nem ebbe a témakörbe kellett volna írnom.. xd. Itt csak perverzek vannak
2023. jan. 28. 19:00
 4/22 anonim ***** válasza:
53%

"Tehát az, hogy őt már érdeklik a nők, a szex." A kérdésedre kaptál választ, itt nincs perverzség csak puszta kíváncsiság, ami így ütött be annó. Tényeket kértél, tényeket kaptál. A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2023. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Milyen tényeket kaptam? Azt, hogy néztétek a seggeket, meg a puncikat (ki tudja mikor)?
2023. jan. 28. 19:10
 6/22 A kérdező kommentje:
Én inkább a fiú belső változására vagyok kíváncsi. Mik játszódnak le benne, hogyan következik be ez a változás, hogy ő vonzódni kezd a csajokhoz? Nem vagyok túl tapasztalt, de 18 már elmúltam.
2023. jan. 28. 19:13
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Hülye kérdésre hülye választ, egyik írta, hogy 4. osztályban, másik meg, hogy miután megömlése lett. Feltehetően 13-14 évesen.
2023. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ok. Most a saját válaszodra mondod, hogy hülye, vagy a többiekére? xd
2023. jan. 28. 19:18
 9/22 anonim ***** válasza:
20%
A hülye kérdésre és a hülye válaszra reagáltam. Nyilván nem fogom azt mondani, hogy értelmes volt bármelyik válasz is, ha nem tudsz egy egyszerű kérdést megfogalmazni.
2023. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Meg tudok fogalmazni egy egyszerű kérdést, de amit most kiírtam, az meglehetősen bonyolult. Miért lenne attól még hülye a kérdés? Meg a válasz?
2023. jan. 28. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!