Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a hyperspermia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a hyperspermia?

Figyelt kérdés

Ok, a Google a barátom és látom mi az. Inkább arra lennék kíváncsi, hogy akinek ez van, az a mindennapokban hogy éli meg. Lányok, akikek ilyen a pasija, vagy volt ilyen pasija, annak milyen volt?


Van most egy csávó aki írogat nekem, és azt írta mielőtt bármit is csinálunk az ágyban, jó ha ezt tudom róla. De nem akarok tudatlan ostobának látszani előtte, nem merem tőle megkérdezni.


24L



2023. jan. 29. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a normálisnál több anyag jön, ha gumiba megy el akkor nincs jelentősége, ha nem gumiba akkor pedig tudni kell célozni, mert repül mindenfelé a cuccli
2023. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb mennyiségű ondót termel. 🤷‍♂️
2023. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt ok, azt látom, olvasom, hogy többet termel, több a cucca. Csak engem az értdekel, hogy ezt a mindennapokban hogyan élik meg, főleg a lányok, akiknek ilyen a pasijuk?
2023. jan. 29. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt miért kéne máshogy megélni ha csak a sperma mennyisége az egész?

Szopásnál vannak változások, nem egy korty lesz, meg ha a testedre élvez jobban beterít.

2023. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pasik a saját mennyiségüket pont úgy hajlamosak eltúlozni mint a farkuk méretét, s utána a gyakorlatban kiderül teljesen átlagos. Ritka aki tényleg hiperspermiás, de bőven van hely a gumiban. Maximum orálnál érzed, vagy ha testre történik hogy kicsit több mint az átlag.
2023. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat. Ment a zöld mindenkinek. De továbbra is várom azon lányok, asszonyok tapasztalatait, akiknek volt dolga ilyen férfiúval.


#5

A kérdéses srácnak urológus orvos által megállapított diagnózisa van, biztos nem értékel túl semmit. És azt mondta, hogy elmondja minden nőnek, mert voltak emiatt kellemetlen meglepetései amikor a lány nyelte volna, de nem fért a szájába.

2023. jan. 29. 13:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyobb mennyiség jön, de sosem volt ebből probléma még.

A nyelést nem várom el, előtte mindig szólok, hogy jön.

Más helyzetben meg nem volt zavaró sosem.

2023. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi 7 ment zöld kéz
2023. jan. 29. 15:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt pasim, aki talán ilyen volt, nem diagnosztizáltatta magát, de 2-3x akkorákat élvezett, mint bárki más, akivel voltam azóta.


Amire figyelnünk kellett sima szexnél, hogy az óvszerből néha visszafolyt az ondó élvezés után és az tövénél ki, mert nem fért el az elején a kis nyúlványban. Meg szájba élvezésnél nem mindig volt kellemes annyit nyelni. :D De cserébe szexin nézett ki, ahogy pl. amikor a testemre élvezett, láttam, hogy mekkorákat lő. Amire még emlékszem, hogy egy kicsit "vizesebb", folyósabb is volt az ondója, mint normál esetben.


Az egyébként kamu lesz, ha azt mondja, hogy nem fért el a lány szájában a sperma. Ahhoz már vagy 1-2 deci kéne, és akkorát garantáltan senki nem élvez. :D

2023. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!