Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen oldalakon lenne keresle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalakon lenne kereslet a lábamról készült képekre/videókra?

Figyelt kérdés
22/N

2023. jan. 29. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akár itt is, de egyébként az ilyesmi alapvetően nehéz, mert szerintem kevesen fizetnének csak azért, hogy semmi mást ne lássanak belőled. Ez olyan, mintha a puncid mutogatnád. Személytelen..


Szóval valamit még kellene adnod az illetőnek. Ami meg gondolom nem fog menni, hogy beszélgess vele vagy láthasson stb.. szóval ez a legnagyobb hiba az ilyen "vállalkozásoknál" lányok részéről.


De egyébként én a helyedben fórumokat próbálnék meg, ha mindenképpen szeretnék egy kis plusz bevételt.

2023. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod az OF-en, de nem ebből leszel milliomos. A konkurenciád mindent is megmutat ugyanazért a pénzért. A "vevő" meg mérlegel, hogy ha van x Ft-ja a célra akkor azt mire és hogyan költi el.

Az #1-es jól írta, ha el akarod adni akkor valahogy menedzselned kell, a személyes / személyre szabott érzés illúzióját keltened a vevődben.

2023. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne nagy kereslet rá, mert a neten majdnem minden témában lehet keresni ebből a témából. Max. ha nagyon egyediek a felvételek-, vagy a lábad, talán akkor lenne sikered egy-egy személynél.
2023. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
lábam nekem is van, szóval nekem ez off
2023. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Engem érdekelne.
2023. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen tartalmat csinálsz, minimális tapasztalatunk van ebben
2023. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
onlyfans
2023. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!