Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napközben ezt hogyan oldjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napközben ezt hogyan oldjátok meg, nőket és férfiakat is kérdeznék?

Figyelt kérdés
Szóval munkahelyen vagy és nagyon rádjön a szexelhetnék, de hát ugye nem lehet. Kimész a mosdóba a wc-re és ott könnyítesz a vágyaidon,vagy elfojtod magadban?

2023. jan. 30. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Ennél igényesebb vagyok hogy a wcben csináljam, nőként nem lenne túl higiénikus. Van önkontrollom, ha haza érek masztizok. Amúgy sem lenne erre időm a munkahelyemen.
2023. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nő vagyok, úgy oldom meg, hogy tudok uralkodni magamon. Nem nehéz elnyomni, munkahelyemen mindig van mit csinálni.
2023. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Pasi vagyok, és nekem is van önkontrollom, és respect az első 2 női hozzászólónak. Egyszer amikor a kolleganőm volt a szeretőm, akkor elkaptuk egymást.
2023. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem a szex sose volt olyan szükséglet mint az ürítés, evés. Kibírom, a munkára koncentrálok, aztán majd otthon foglalkozom ilyen dolgokkal.
2023. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát munkahelyen szerintem ritkán jön rá nagyon az emberre a tényleges b@szhatnék.
2023. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Home office-ban vagyok, bármikor könnyíthetek magamon.
2023. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 NTBS ***** válasza:
72%
Uralkodok magamon.
2023. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Volt rá példa hogy nagyon rámjött, nem volt kapcsolatom se, könnyítettem magamon irodámban.

Hányingerem here fájdalmam volt már előtte. Othon egyedül nem ment, így meg volt benne izgalom, van már kapcsolatom.

2023. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Én régen gimisként néha a suli wcbe csaptam ki
2023. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Pasiként a munkahelyi wc-ben többször kivertem ha már a munkámban is zavart a kanosságom!
2023. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!