Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok bejönnek a jó mérettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok bejönnek a jó mérettel áldott fekete férfiak?

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2023. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2023. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Én is nemet mondok.
2023. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Én is passzolok
2023. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Mikor engeditek el, hogy fekete férfi=nagy méret?
2023. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Sem nagy, sem kis mérettel nem jönnek be a sötét bőrszínűek, sem a négerek, sem az arabok, sem más náció. Rasszistázzon nyugodtan aki akar, de speciel nekem ilyen az ízlésem és kész.
2023. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Kifejezetten taszit, foleg az ilyen lo-meret. Eleg keves a jokepu fekete ffi.
2023. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%
jaj, nem dehogy senki..aztán érdekes módon a valóságban csorgatják a nyáluk, direkt olyan helyekre járnak szórakozni, ahol megkaphatják. persze érthető az itteni tiltakozás, mert ez itt mind troll kamugép kisfiú kis pöccsel, amiért irigyek a nagyfarkúakra, pláne, hogy színesbőrű. rasszista iskolázatlan tahók vagytok, akik életben még nem is láttak más földrészről embert, naná hogy nem tudjátok elképzelni. szánalom! ez a magyar ugar.
2023. jan. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
#8 figy' már te rasszistázó, ha neked olyan borzalmas itt, meg annyira utálod a magyar embereket akkor miért nem mész haza a sajátjaid közé?
2023. jan. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
9es, muszáj volt értésünkre adnod, hogy nem csak rasszista vagy, hanem ostoba idióta is? mondjuk nem csoda, hisz párban jár a kettő, egymás feltétele gyakorlatilag. Magyar vagyok, te gyökér!! De igazi, nem olyan pojáca dísznemzeti mint te, aki nem igazi hazafi, hanem valójában náci barom, csak így álcázza. miattatok kell külföldön szégyelnünk azt, hogy magyarok vagyunk mert veletek azonosítanak, ti mocskos paraziták. Semmit nem vagytok képesek tenni ezért az országért, csak rombolni meg fröcsögni. amúgy mire föl?? a 30as iq-dra??
2023. jan. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!